Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Constanta
B-dul Tomis, nr. 117
Bacau
Str. Nicolae Balcescu, nr. 3
Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76

vezi toate agentiile

Live Betting

Luni - 25-03-2019
 Competitie   Eveniment Ora TV
FOTBAL - International Tineret U17 CONMEBOL Championship
Bolivia - Venezuela 00:10
FOTBAL - COLUMBIA Primera A Apertura
Boyaca Patriotas FC - CD La Equidad 00:30
VOLEI - VIETNAM National League A
Cong An Hai Duong - Ha Noi 09:00
VOLEI - VIETNAM National League A
Dak Lak - Kien Giang 09:00
FOTBAL - International Meciuri Amicale
China - Uzbekistan 09:30
FOTBAL - International Clubs Club Meciuri Amicale
FC Lokomotiv Moscow - FC UFA 10:30
TENIS - ITF Masculin Opatija Calificari
Heger Tim - Rogic Hadzalic Alen 10:30
TENIS - ITF Masculin Opatija Calificari
Thiem Moritz - Panak Yvo 10:30
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta Calificari
Sels Jelle - Karatsev Aslan 11:00
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta Calificari
Stakhovsky Sergiy - Mertens Yannick 11:00
TENIS - Challenger Marbella Spania Calificari
Diez Steven - Granollers Gerard 11:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
Pavlasek Adam - Zapata Miralles Bernabe 11:00
BASCHET - RUSIA Superleague 2nd Division Feminin
BC Enisey-2 Krasnoyarsk - BC Unost Penza 11:00
BASCHET - RUSIA Superleague 1st Division
Spartak Primorie Vladivostok - Zenit-Farm Saint Petersburg 11:10
FOTBAL - AUSTRALIA Victoria NPL2
FC Bulleen Lions - Melbourne Victory FC 11:30
VOLEI - Republica Coreei V League Feminin Playoff
Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Hungkuk Pink Spiders 12:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
Lopez Perez Enrique - Marcora Roberto 12:20
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Grigelis Laurynas - Brkic Tomislav 12:20
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Lamasine Tristan - Jacq Gregoire 12:20
BASCHET - Republica Coreei KBL Playoff
Kcc Egis - Goyang Orions 12:30
TENIS - Challenger Marbella Spania
Brancaccio Raul - Gomez-Herrera Carlos 12:30
HOCHEI - International U18 Campionatul Mondial
Mexic - Turcia 13:00
HOCHEI - RUSIA MHL Playoff
Omskie Yastreby - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk 13:00
FOTBAL - International Tineret U20 Meciuri Amicale
SUA - Japonia 13:00
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Scotia - Suedia 13:30
TENIS - Challenger Marbella Spania
Robredo Tommy - Gaio Federico 13:30
FOTBAL - International Meciuri Amicale
Tailanda - Uruguay 13:35
BASCHET - CHINA CBA Playoff
Shenzhen Leopards - Beijing Ducks 13:35
BASCHET - CHINA CBA Playoff
Guandong Southern Tigers - Jiangsu Dragons 13:35
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Altamirano Collin - Miedler Lucas 13:40
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Masur Daniel - Muller Alexandre 13:40
TENIS - Challenger Marbella Spania
Moroni Gian Marco - Djokovic Marko 13:50
VOLEI - VIETNAM National League A Feminin
Vinh Phuc - Hung Yen 14:00
TENIS - ITF Feminin Croissy-Beaubourg
Broady Naomi - Ferrando Cristiana 14:00
FOTBAL - PARAGUAY Primera Division Reserve Apertura
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 14:00
FOTBAL - International Tineret U19 Meciuri Amicale
Belarus - Lituania 14:00
HOCHEI - International U18 Campionatul Mondial
Belgia - Olanda 14:00
HOCHEI - RUSIA MHL Playoff
Tolpar UFA - Avto Yekaterinburg 14:00
FOTBAL - International Clubs Club Meciuri Amicale
IFK Norrkoping - Rosenborg BK 14:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
GiMasculino-Traver Daniel - Krawietz Kevin 14:50
BASCHET - RUSIA Superleague 2nd Division Feminin
Inventa-Farm - Chernie Medved Politehnik 15:00
VOLEI - International CAVB African Club Championship Feminin
Kenya Pipeline Company - GS Petroliers 15:00
TENIS - ITF Masculin Opatija Calificari
Zmak Deni - Jandric Darko 15:00
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Gombos Norbert - Janvier Maxime 15:00
FOTBAL - URUGUAY Primera Division Reserve League
CA River Plate - CA Cerro 15:00
FOTBAL - International Tineret U18 Meciuri Amicale
Austria - Georgia 15:00
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Vatutin Alexey - Tatlot Johan Sebastien 15:00
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Finlanda - Bulgaria 15:00
FOTBAL - International Tineret Viareggio Cupa
Genoa CFC - Parma Calcio 1913 Srl 15:00
FOTBAL - Scotia Reserve League
Hibernian FC - Ross County FC 15:00
TENIS - ITF Feminin Croissy-Beaubourg
Bucsa Cristina - Heise Priscilla 15:30
VOLEI - VIETNAM National League A
Sana Khanh Hoa - Thanh Pho Ho Chi Minh 15:30
FOTBAL - International Meciuri Amicale
Azerbaijan - Lituania 16:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
Gutierrez-Ferrol Sergio - Melzer Jurgen 16:00
VOLEI - GRECIA A1
Panathinaikos - Ethnikos Alexandroupoli 16:00
BASCHET - GRECIA A1
Panathinaikos - Kolossos Rhodes 16:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
Domingues Joao - Mager Gianluca 16:10
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Furness Evan - Crepatte Baptiste 16:20
BASCHET - RUSIA Superleague 1st Division
BC Samara-Sgeu - BC Ural Yekaterinburg 17:00
BASCHET - RUSIA Superleague 1st Division
Cska-2 Moscow - Kupol-Rodniki Izhevsk 17:00
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Rusia - Norvegia 17:00
TENIS - ATP Miami SUA
Dimitrov Grigor - Thompson Jordan 17:00
TENIS - WTA Miami SUA
Barty Ashleigh - Bertens Kiki 17:00
TENIS - Challenger Marbella Spania
Rodionov Jurij - Donati Matteo 17:20
VOLEI - GRECIA A1
Iraklis Thessaloniki - Pamvohaikos 17:30
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Bonzi Benjamin - Safiullin Roman 17:30
FOTBAL - International Tineret Viareggio Cupa
Club Brugge - Bologna FC 17:30
HOCHEI - International U18 Campionatul Mondial
Croatia - China 17:30
FOTBAL - International Meciuri Amicale
Saudi Arabia - Equatorial Guinea 17:45
VOLEI - International CAVB African Club Championship Feminin
AL Ahly - CF Carthage 18:00
VOLEI - BULGARIA Super League Feminin Playoff
Vk Beroe Stara Zagora - Levski Volley 18:00
TENIS - WTA Miami SUA Dublu
Chan H-C / Chan L - Kudermetova V / Schuurs D 18:00
TENIS - WTA Miami SUA
Kvitova Petra - Garcia Caroline 18:00
TENIS - ATP Miami SUA
Anderson Kevin - SoSUA Joao (Por) 18:00
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Repubica Ceha - Mexic U20 18:00
FOTBAL - International Tineret U20 Meciuri Amicale
Repubica Ceha - Olanda 18:00
BASCHET - TURCIA Super Lig
Darussafaka - Afyon Belediyespor 18:00
BASCHET - International United League Main Round
Avtodor Saratov - CSKA Moskow 18:00
BASCHET - LITUANIA LKL
Kedainiu Nevezis - Neptunas Klaipeda 18:00
TENIS - ATP Miami SUA Dublu
Middelkoop M / Schwartzman D - Dodig I / Roger-Vasselin E 18:15
TENIS - WTA Miami SUA
Kontaveit Anett - Andreescu Bianca Vanessa 18:20
HOCHEI - FinlandaA Liiga Playoff
TPS Turku - HPK Hameenlinna 18:30
HOCHEI - FinlandaA Liiga Playoff
Tappara Tampere - Rauma Lukko 18:30
HOCHEI - FinlandaA Liiga Playoff
Pelicans Lahti - HIFK Helsinki 18:30
HOCHEI - FinlandaA Liiga Playoff
Karpat Oulu - Ilves Tampere 18:30
BASCHET - ISRAEL National League
Hapoel Afula - Hapoel Haifa BC 18:45
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Kotov Pavel - Torpegaard Mikael 18:50
TENIS - ATP Miami SUA
Krajinovic Filip - Federer Roger 19:00
FOTBAL - ISRAEL National League
Hapoel Kfar Saba FC - Maccabi Achi Nazareth FC 19:00
FOTBAL - ISRAEL National League
Hapoel Ashkelon FC - Hapoel Nir Ramat Hasharon FC 19:00
FOTBAL - ISRAEL National League
Hapoel Acre FC - Sektzia Nes Tziona FC 19:00
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Romania - Danemarca U20 19:00
FOTBAL - International Tineret U20 Meciuri Amicale
Franta - Republica Coreei 19:00
BASCHET - International United League Main Round
BC Khimky Moscow - BC Astana 19:00
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Turcia - Moldova 19:00
BASCHET - ISRAEL Super League
Hapoel Eilat - Hapoel Tel Aviv 19:10
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Ilkel Cem - Artunedo Martinavarro Andres 19:10
TENIS - WTA Miami SUA Dublu
Aoyama S / Marozava L - Bencic B / Kasatkina D 19:15
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Grenier Hugo - Troicki Viktor 19:30
FOTBAL - OLANDA Reservecompetitie
Jong FC Dordrecht - Jong NAC Breda 19:30
FOTBAL - OLANDA Reservecompetitie
NEC Nijmegen - Jong FC Twente Enschede 19:30
BASCHET - ISRAEL Super League
Galil Gilboa - Bnei Herzelia 19:30
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Italia - Croatia 19:30
TENIS - ATP Miami SUA Dublu
Albot R / Basilashvili N - Marach O / Pavic M 19:35
TENIS - ATP Miami SUA
Medvedev Daniil - Opelka Reilly 19:35
HANDBAL - SUEDIA Elitserien Playoff
IFK Skovde HK - Lugi HF 19:45
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Spania - Austria 19:45
FOTBAL - International Tineret U21 Meciuri Amicale
Mexic U22 - Northern Ireland 20:00
TENIS - WTA Miami SUA
Hsieh Su-Wei - Wozniacki Caroline 20:00
FOTBAL - GERMANIA 3. Liga
FSV Zwickau - Energie Cottbus 20:00
HOCHEI - SUEDIA SHL Playoff
Skelleftea AIK - Djurgardens IF 20:00
HOCHEI - SUEDIA SHL Playoff
Malmo Redhawks - Frolunda HC 20:00
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
Almtuna IS - Bodens HF 20:00
HOCHEI - NORVEGIA Eliteserien Playoff
Valerenga IF - IF Frisk/Asker 20:00
HOCHEI - International U18 Campionatul Mondial
Bulgaria - Islanda 20:00
BASCHET - GERMANIA BBL
S.OLiver Wurzburg - FC Bayern Munchen 20:00
BASCHET - International Liga ABA Playoff
Kk Cedevita Zagreb - Kk Buducnost Podgorica 20:00
BASCHET - SUEDIA Ligan Playoff
BC Lulea - Jamtland Basket 20:04
TENIS - WTA Miami SUA Dublu
Hsieh S / Strycova B - Mertens E / Sabalenka A 20:30
TENIS - ATP Miami SUA
Shapovalov Denis - Rublev Andrey 20:35
TENIS - Challenger St. Brieuc Franta
Viola Matteo - Robert Stephane 20:50
TENIS - ATP Miami SUA
Cecchinato Marco - Goffin David 20:55
TENIS - ATP Miami SUA Dublu
Kubot L / Melo M - Pella G / SoSUA J 20:55
FOTBAL - OLANDA Eerste Divisie
Jong AZ Alkmaar - Jong PSV Eindhoven 21:00
FOTBAL - OLANDA Eerste Divisie
Jong Ajax Amsterdam - Jong FC Utrecht 21:00
FOTBAL - OLANDA Eerste Divisie
Almere City FC - TOP Oss 21:00
BASCHET - ITALIA U20 League
Virtus 2012 Cassino - Formia Basketball 21:00
BASCHET - ITALIA U20 League
Cmb Lupo-Pantano PS - Asd Basket Giovane Pesaro 21:00
BASCHET - ISRAEL Super League
Maccabi Tel-Aviv - Ironi Ness Ziona 21:05
BASCHET - ITALIA U20 League
Biancorosso Empoli - Terranuova Basket 21:30
HOCHEI - International U18 Campionatul Mondial
Serbia - Australia 21:30
FOTBAL - IRLANDA Leinster Senior League Senior Division
Leixlip United AFC - Tek United 21:45
FOTBAL - ITALIA Serie C Girone C
SS Juve Stabia - FC Rieti 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Montenegro - Anglia 21:45
FOTBAL - IRLANDA Leinster Senior League Senior Division
Bangor Celtic FC - Malahide United 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Franta - Islanda 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Andorra - Albania 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Portugalia - Serbia 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Luxembourg - Ucraina 21:45
FOTBAL - International Campionatul European Calificari
Kosovo - Bulgaria 21:45
BASCHET - FRANTA Pro A
Levallois Metropolitans - Jl Bourg Basket 21:45
TENIS - ATP Miami SUA
Tsitsipas Stefanos - Mayer Leonardo 21:55
FOTBAL - Brazilia Paulista Serie A1 Trofeu do Interior
Mirassol FC SP - Guarani FC SP 22:00
TENIS - WTA Miami SUA
Williams Venus - Halep Simona 22:00
FOTBAL - SPANIA LaLiga 2
RCD Mallorca - Real Zaragoza 22:00
BASCHET - ITALIA U20 League
Victoria Torino - AS Dil Ginnastica Torino 22:15
TENIS - ATP Miami SUA Dublu
Bryan B / Bryan M - Jarry N / Skugor F 22:15
TENIS - WTA Miami SUA
Wang Yafan - Wang Qiang 22:15
BASCHET - ITALIA U20 League
Santos Basket Trieste - Pallacanestro Vis 22:15
FOTBAL - ARGENTINA Copa Argentina
CA Talleres de Cordoba - CD Laferrere 23:10

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD N)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307

Inchide
Recupereaza parola
Inchide