Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Constanta
B-dul Tomis, nr. 117
Bacau
Str. Nicolae Balcescu, nr. 3
Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76

vezi toate agentiile

Rezultate sistem

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AMICALE INTERNATIONALE U21
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4156 Franta U21 : Danemarca U21 0-0 0-1 48
ANGLIA SUPER LEAGUE FEMININ
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1695 Liverpool Lfc : Arsenal Lfc 0-2 1-5 20
1696 Bristol City Women : Everton Lfc 1-0 1-0 33
ARGENTINA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2556 Newell S : Villa Mitre De Bahia Blanca 0-2 1-2 6
ARGENTINA NACIONAL B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8188 Deportivo Moron : Nueva Chicago 1-0 1-1 12
8189 Gimnasia Jujuy : Almagro 0-0 0-1 62
8212 Independiente Rivadavia : Ferro Carril Oeste 0-0 0-1 80
8215 Agropecuario Argentino : Club Villa Dalmine 0-0 0-0 -
ARGENTINA PRIMERA B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8223 Ca Colegiales : Ca Defensores Unidos 0-0 0-1 87
8224 Ca Talleres : Sacachispas Fc 0-0 0-1 61
8225 Comunicaciones : Almirante Brown 0-0 0-1 51
8226 Csd Flandria : Cd Uai Urquiza 1-1 2-3 7
8227 Justo Jose De Urquiza : Ca San Miguel 0-0 0-0 -
ARGENTINA PRIMERA C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2644 Deportivo Merlo : Sportivo Italiano 0-1 0-1 20
AUSTRALIA NPL NEW SOUTH TARA GALILOR
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6829 Olympic Sharks : Blacktown City Fc 1-2 3-3 10
6830 Rockdale City Suns : Hakoah 0-1 0-3 39
6831 Sydney United : Wollongong 0-1 2-2 38
AUSTRALIA NPL NORTHERN NEW SOUTH TARA GALILOR
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6835 Broadmeadow Magic Fc : Hamilton Olympic Fc 0-0 1-0 73
6836 Charlestown City : Lake Macquarie City Fc 2-1 4-1 11
AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6842 Sunshine Coast Fire : Western Pride 1-0 2-0 28
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2267 St Johann : Sk Bischofshofen 1-3 1-3 9
BELGIA 2E KLASSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3551 Tubize : Roeselare 0-1 1-1 43
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL APERTURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4784 Guabira : Aurora 0-0 1-0 48
BRAZILIA CAMPEONATO MATO-GROSSENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2667 Dom Bosco Mt : Cuiaba 0-1 0-5 14
BRAZILIA CARIOCA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2663 Americano Rj : Botafogo 0-0 2-2 51
2664 Flamengo : Fluminense 1-0 3-2 14
2665 Madureira Rj : Cabofriense Rj 0-0 0-0 -
2666 Portuguesa Rj : Resende 0-0 2-1 56
3905 Volta Redonda : Boavista Rj 0-2 2-4 35
BRAZILIA CATARINENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2380 Criciuma : Avai 0-0 0-2 47
2388 Hercilio Luz Sc : Chapecoense Sc 2-1 2-3 13
2438 Marcilio Dias : Metropolitano 0-0 0-1 68
2471 Figueirense : Joinville 0-1 0-1 11
BRAZILIA COPA DO NORDESTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8890 Bahia Ba : Salgueiro 2-0 3-0 3
8891 Botafogo Pb : Sampaio Correa Ma 1-0 1-0 29
8893 Csa Al : Sergipe 0-0 2-0 61
BRAZILIA GAUCHO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8229 Sao Jose : Sao Luiz 0-0 0-0 -
8230 Juventude : Gremio 0-1 0-6 23
8231 Clube Esportivo Aimore Rs : Caxias 0-0 1-1 56
BRAZILIA GOIANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2661 Aparecidense : Goias 0-0 1-3 48
2662 Goiania Go : Goianesia Go 0-1 1-1 41
BRAZILIA MINEIRO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8266 Boa : Tombense Fc Mg 1-1 1-1 8
8267 Atletico Mg : Tupynambas Mg 1-0 3-1 27
BRAZILIA PARANAENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8909 Cianorte : Cascavel Pr 0-0 0-2 53
8910 Coritiba Pr : Rio Branco Pr 1-0 1-1 15
8911 Operario Pr : Maringa Pr 1-0 2-0 33
8912 Toledo Pr : Londrina Pr 1-1 2-2 10
8913 Parana Clube Pr : Cascavel Cr Pr 1-0 4-1 2
BRAZILIA PAULISTA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1970 Ca Taboao Da Serra : Capivariano Sp 0-2 0-4 30
1973 Comercial Sp : Barretos Sp 0-0 0-0 -
1976 Monte Azul : Batatais Fc 1-0 3-1 38
8874 Sao Paulo Sp : Ituano Sp 1-0 2-1 33
8875 Bragantino Sp : Ponte Preta 0-0 0-1 72
8877 Ferroviaria : Corinthians 0-0 1-1 55
8884 Ca Penapolense : Nacional Ac 1-0 1-0 38
8885 Juventus Sp : Santo Andre 0-1 0-1 44
8886 Portuguesa Santista : Sao Bernardo 0-0 0-1 80
8887 Portuguesa Sp : Ca Votuporanguense Sp 2-0 2-1 8
8889 Rio Claro : Xv De Piracicaba 0-0 1-0 51
BRAZILIA PERNAMBUCANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8914 Sport Recife : Petrolina 2-0 4-0 35
CHILE COPA CHILE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1815 Colchagua Cd : Cd Santa Cruz 0-0 1-1 63
1821 Deportes Concepcion : Santiago Wanderers 0-2 1-4 8
1825 Deportes Recoleta : Union San Felipe 0-0 0-0 -
1826 General Velasquez : Deportes Magallanes 0-1 1-4 14
1828 Independiente De Cauquenes : Rangers De Talca 2-1 2-2 7
1829 Lautaro De Bui N : Melipilla 0-1 0-3 32
1830 Pilmahue : Deportes Valdivia 0-0 0-2 59
1832 Provincial Osorno : Puerto Montt 0-2 1-3 15
1835 San Marcos De Arica : Cobreloa 1-0 3-1 20
COLOMBIA LIGA POSTOBON 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3637 Deportes Tolima : U. M. Santa Marta 0-0 1-0 60
3638 Independiente Medellin : Envigado 1-1 4-1 3
3639 Atletico Junior : Atletico Huila 1-0 3-0 16
3641 America De Cali : Jaguares D. Cordoba 0-0 1-0 55
COLOMBIA LIGA POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6754 Club Cortulua : Deportes Pereira 1-1 2-1 17
6755 Tigres Fc : Atletico Fc 1-0 1-1 38
6756 Orsomarso : Barranquilla Fc 0-1 1-2 45
6757 Valledupar Fc : Deportes Quindio 0-0 0-1 60
6773 Real Santander : Fortaleza Fc 0-1 2-2 13
COSTA RICA LIGA DE ASCENSO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1441 Ad Guanacasteca : Municipal Liberia 2-0 4-0 10
COSTA RICA PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1850 Cartagines : Deportivo Saprissa 1-0 2-0 16
1852 Ad Municipal Grecia : Carmelita 0-0 1-1 55
1857 Limon : Guadalupe Fc 0-1 1-1 43
1863 Perez Zeledon : Universidad De Costa Rica 3-0 3-1 5
CUPA NATIUNILOR
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2327 Central African Republic : Guinea 0-0 0-0 -
2328 Cape Verde : Lesotho 0-0 0-0 -
2352 Tanzania : Uganda 1-0 3-0 21
2882 Congo Dr : Liberia 0-0 1-0 52
2883 Zimbabve : Kongo 2-0 2-0 20
2884 Benin : Togo 1-0 2-1 12
2888 Libya : Africa De Sud 0-0 1-2 50
DANEMARCA AMATORI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1766 Holstebro : Aarhus Fremad 2 1-1 1-3 -
1767 Vinder Vatanspor : Djursland 1-2 1-2 13
DANEMARCA DIVISION 2 EAST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7234 Avarta : Skovshoved 2-1 2-1 12
7235 Ringkobing : Tarup Paarup 0-0 1-0 89
DANEMARCA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3952 Fc Roskilde : Thisted 2-0 2-1 19
3953 Fredericia : Nykobing Fc 0-1 2-1 16
3967 Hb Koge : Hvidovre 1-0 1-2 7
3971 Viborg : Fc Helsingor 1-0 1-1 24
DANEMARCA SERIES GROUP 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1749 Holbaek : Ballerup Skovlunde Fodbold 3-0 3-1 12
DANEMARCA SERIES GROUP 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1744 Tfc Odsherred : Allerod 0-0 0-0 -
ELVETIA PROMOTION LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2552 Bellinzona : Breitenrain 1-1 1-1 26
2555 Munsingen : Bavois 0-0 2-1 46
EURO 2020 CALIFICARI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1302 Tara Galilor : Slovacia 1-0 1-0 5
1303 Ungaria : Croatia 1-1 2-1 13
1304 Israel : Austria 2-1 4-2 8
1305 Olanda : Germania 0-2 2-3 15
1306 Northern Irlanda : Belarus 1-1 2-1 30
1308 Slovenia : Fyr Macedonia 1-0 1-1 34
1466 San Marino : Scotia 0-1 0-2 4
1469 Cipru : Belgia 0-2 0-2 10
1479 Polonia : Letonia 0-0 2-0 76
1776 Kazakhstan : Rusia 0-2 0-4 19
EUROPE QUAL EUROPEI AMMONITI 24 03
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2320 Castigator : - J.Allen (Wales) -
2329 Castigator : - M.Hamsik (Slovakia) -
2349 Castigator : - J.Kucka (Slovakia) -
2355 Castigator : - B.Dzsudzsak (Hungary) -
2372 Castigator : - D.Lovren (Croatia) -
2482 Castigator : - A.Dragovic (Austria) -
2524 Castigator : - D.Blind (Netherlands) -
2549 Castigator : - V.Maksimenko (Latvia) -
EUROPE QUAL EUROPEI ASSIST 24 03
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8111 Castigator : - A.Kramaric (Croatia) -
8150 Castigator : - E.Hazard (Belgium) -
8161 Castigator : - M.Batshuayi (Belgium) -
EXTRAS ISRAEL VS AUSTRIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5025 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5027 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
7889 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
7892 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
EXTRAS KAZAKHSTAN VS RUSIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1986 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
1989 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
5126 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5137 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
GERMANIA 3RD LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4088 Kaiserslautern : Osnabruck 0-2 1-3 14
4089 Sportfreunde Lotte : E. Braunschweig 0-0 0-1 50
GERMANIA BAYERNLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8931 Ammerthal : Seligenporten 1-0 1-2 15
GERMANIA BAYERNLIGA SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8932 Schwabmunchen : Hankofen Hailing 1-0 2-1 46
8933 Jahn Regensburg Ii : Sonthofen 0-0 0-0 -
8934 Turkgucu Ataspor Munchen : Sv Kirchanschoring 2-0 3-0 7
GERMANIA FEMINI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8935 Sc Sand : Essen Schonebeck 0-1 0-1 40
8936 Fcr 2001 Duisburg : Bayer 04 Leverkusen 0-0 1-0 82
8937 Turbine Potsdam : Werder Bremen 2-0 5-0 27
8938 Frankfurt : Bayern Munich 0-0 0-3 48
GERMANIA HESSENLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8939 Spvgg Neu Isenburg : Fc Giessen 1927 Teutonia 1900 Vfb 0-3 0-5 -
8940 Fc Eddersheim : Turk Gucu Friedberg 0-1 2-1 34
GERMANIA OBERLIGA HAMBURG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2100 Hamburg Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 : Buchholz 0-0 2-0 78
2101 Altona 93 : Curslack Neuengamme 0-0 0-0 -
2103 Niendorfer : Tsv Sasel 1925 1-0 2-1 28
2104 Fc Teutonia Ottensen 1905 : Condor Hamburg 3-0 4-0 5
GERMANIA OBERLIGA MITTELRHEIN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8941 Borussia Freialdenhoven : Hennef 05 0-1 0-2 -
8942 Sv Breinig : Blau Weiss Friesdorf 4-1 5-1 3
8943 Viktoria Arnoldsweiler : Fc Hurth 1-0 3-3 35
8944 Ssv Merten : 1. Fc Duren 1-0 2-0 -
8945 Siegburger Sv 04 : Vfl Vichttal 0-0 0-0 -
8946 Sv Deutz 05 : Bergisch Gladbach 0-1 1-4 22
GERMANIA OBERLIGA NIEDERRHEIN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8947 Bocholt : Spvg Schonnebeck 1910 1-0 1-1 33
8948 Ratinger : Jahn Dinslaken Hiesfeld 2-0 2-1 20
8949 Sc Union Nettetal : Velbert 0-0 1-1 55
8950 Schwarz Weiss Essen : Sc Duesseldorf West 0-1 2-1 9
8951 Sportfrunde Baumberg : Fsv Duisburg 1-1 3-2 35
8952 Turu Dusseldorf : Vfb 03 Hilden 0-0 0-0 -
8953 Vfb Speldorf : 1.Fc Monheim 1-3 1-4 7
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8954 Sv Altludersdorf : Greifswalder 3-0 4-1 6
GERMANIA OBERLIGA NOFV SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2091 Bsg Wismut Gera : Einheit Rudolstadt 0-2 1-2 25
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6787 Eintracht Norderstedt : Drochtersen Assel 0-0 0-0 -
6788 Holstein Kiel Amateurs : Vfb Oldenburg 1-0 2-2 30
6789 Vfl Oldenburg : Jeddeloh 3-0 3-0 2
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6793 Berlin Ak 07 : Altglienicke 0-1 2-1 39
6794 Germania Halberstadt : Lokomotive Leipzig 0-0 0-0 -
6795 Rw Erfurt : Wacker Nordhausen 1-0 1-0 44
6796 Union Furstenwalde : Meuselwitz 0-0 0-2 58
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6818 Fsv Frankfurt : Homburg 0-2 0-2 7
GERMANIA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2077 Sv Todesfelde : Ntsv Strand 08 0-1 1-1 5
2081 Tsv Lagerdorf : Tsv Schilksee 0-1 0-3 31
2082 Sv Frisia 03 : Inter Turkspor Kiel 0-0 0-1 64
GRECIA FOOTBALL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8955 Apollon Kalamarias : Panachaiki 2005 0-0 0-0 -
8956 Karaiskakis : Iraklis 1908 1-0 1-0 26
GUATEMALA LIGA NACIONAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4151 Deportivo Malacateco : Deportivo Sanarate 0-1 1-1 43
ITALIA SERIE A FEMMININE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3581 Juventus Women : Fiorentina Women Fc 0-0 1-0 84
ITALIA SERIE C GRUP B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3592 Triestina : Sambenedettese 0-0 4-0 56
4162 Fermana : Vis Pesaro 0-0 0-0 -
4163 Gubbio : Renate 0-0 0-0 -
4164 Sud Tirol : Vicenza 0-1 2-2 9
4165 As Giana Erminio : Teramo 1-1 1-2 7
4166 Fano : Salo 0-1 0-1 44
4172 Imolese Calcio : Monza 1-1 1-3 5
4175 Ravenna : Albinoleffe 0-0 0-1 64
4176 Ternana : Pordenone Calcio 0-1 1-1 45
4177 Virtus Vecomp Verona : Rimini 3-0 3-0 5
ITALIA SERIE C GRUP C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4252 Catanzaro : Sicula Leonzio 0-0 3-0 54
4257 Reggina : Catania 1-0 3-0 13
4258 Viterbese : Vibonese 0-0 2-2 47
4260 Monopoli : Virtus Francavilla Calcio 0-0 1-1 74
4262 Potenza : As Bisceglie 1-0 1-0 28
4263 Rende : Cavese 3-1 3-3 13
ITALIA SERIE D
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1314 Altamura : Gragnano 1-0 3-1 32
1483 Esperia Viareggio : Sangiovannese 1-0 1-1 25
1485 Asd Polisportiva Sarnese : Picerno 0-0 0-1 90
6094 Ac Belluno 1905 : Asc St Georgen 0-0 0-0 -
6096 Ac Calvina Sport : Modena 1-1 1-1 33
6104 Ac Crema 1908 : Lentigione Calcio 1-0 2-1 29
6108 Ac Locri 1909 : Acireale 2-1 3-1 7
6117 Andria : Savoia 0-0 0-0 -
6118 Aprilia : Sff Atletico 0-0 1-1 73
6122 Asd Cannara : Asd San Donato Tavarnelle 0-0 1-1 58
6140 Asd Cartigliano : Asd Arzignano Valchiampo 0-1 0-3 6
6141 Asd Cjarlins Muzane : Levico Terme 0-0 2-0 47
6142 Asd Fanfulla : Usd Vigor Carpaneto 1922 0-0 1-1 65
6143 Asd Montegiorgio Calcio : Vastese 0-1 0-1 19
6174 Asd Romagna Centro Cesena : Pineto 0-1 1-2 41
6175 Asd Villafranca Veronese : Scanzorosciate 0-0 0-1 47
6176 Asd Vis Artena : Avellino 0-1 1-2 8
6177 Borgosesia Calcio : Calcio Chieri 1955 2-1 2-1 1
6178 Bra : Borgaro 1-0 3-1 25
6179 Budoni Calcio : Ssd Albalonga Calcio 0-3 0-5 26
6180 Campodarsego : Calcio Montebelluna 1919 0-1 0-1 2
6181 Casale : Savona 0-0 0-0 -
6182 Cassino : Latte Dolce Calcio 0-0 0-0 -
6183 Ciliverghe Mazzano : Mezzolara Calcio 1-0 2-1 6
6185 Delta Calcio Rovigo : Union Feltre Asd 0-1 0-2 29
6186 Francavilla Calcio 1927 : Forli 0-1 2-1 12
6187 Gavorrano : Aglianese Calcio 1923 1-1 2-1 9
6191 Gela : Cittanovese 0-2 1-6 15
6192 Gelbison : Taranto 1-1 1-4 31
6249 Gravina : Cerignola 0-0 1-0 78
6251 Inveruno : Acd Pro Dronero 0-2 3-2 37
6252 Lecco : Stresa Sportiva 1-0 2-1 41
6253 Ligorna : Usd Lavagnese 1919 1-0 1-1 18
6263 Monterosi Fc : Asd Calcio Flaminia 3-0 3-0 17
6264 Montevarchi : Ac Prato 1908 1-2 3-2 5
6267 Nardo : Usd Bitonto Calcio 0-0 0-0 -
6272 Nocerina : Sancataldese 2-1 3-3 7
6273 Ostia Mare : Citta Di Anagni 0-0 2-0 49
6274 Palmese : Bari 0-0 0-0 -
6275 Pontisola : Mantova 1-1 2-3 11
6276 Portici : Messina 2-2 2-2 8
6282 Pro Sesto : Fc Legnago Salus Ssd 2-1 2-3 19
6283 Real Giulianova Ssd : Ssd Citta Di Campobasso 1-0 2-0 37
6406 Reggio Audace Fc : Asd Sasso Marconi 1924 1-0 1-0 7
6408 S.S.D. Calcio San Dona : Tamai 0-0 0-2 87
6409 Sammaurese Calcio : Usd Recanatese 1923 0-2 0-3 6
6411 San Nicolo Notaresco : Sangiustese 0-0 0-0 -
6412 Sc Caronnese 1927 : Usd Ciserano 2-1 3-4 10
6413 Scandicci : Ac Bastia 1924 0-1 1-3 40
6414 Sdl Rezzato : Como 0-0 0-1 88
6415 Seravezza : Trestina 0-0 1-0 49
6416 Socio Culturale Castiadas : Asd Lanusei Calcio 0-0 1-2 66
6422 Sondrio Calcio : Virtus Bergamo 1909 0-0 0-0 -
6424 Trento : Chioggia 0-1 0-3 34
6425 Tuttocuoio : Ponsacco 0-2 0-3 18
6428 Us Citta Di Fasano : Asd Ss Nola 1925 2-3 4-3 9
6445 Us Fiorenzuola 1922 : San Marino 0-0 1-0 83
6461 Us Folgore Caratese : Us Fezzanese 1930 0-0 0-0 -
6469 Usd Sestri Levante 1919 : Milano City Fc 1-0 1-1 6
JAPONIA J2 LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6005 Kagoshima United : Machida Zelvia 0-1 0-1 45
6006 Jef United : Kyoto Ps 0-1 1-1 21
6007 Montedio Yamagata : Ryukyu 0-0 1-1 65
6012 Tokushima Vortis : Tokyo Verdy 0-0 1-1 54
6014 Renofa Yamaguchi : Tochigi Sc 0-1 0-1 27
LIGA NACIONAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8898 Cd Platense : Cd Honduras Progreso 1-0 2-0 35
LIGA PANAMENA DE FUTBOL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8961 Tauro : Arabe Unido 0-0 0-0 -
8962 Santa Gema Fc : Plaza Amador 0-1 0-1 16
8964 Ca Independiente De La Chorrera : San Francisco 1-2 2-2 7
8965 Costa Del Este Fc : Af Sporting San Miguelito 1-0 1-0 15
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1486 Kfum : Baerum 1-0 3-0 36
1492 Molde : Ostersunds 2-1 4-1 22
1494 Vasteras Sk : Syrianska 1-0 1-1 27
1495 Akropolis : Dalkurd 0-0 0-0 -
1496 Hacken : Gais 0-2 1-2 29
1497 Kongsvinger : Degerfors 1-1 1-2 5
1498 Ullensakerkisa : Ham Kam 2-0 3-0 23
1499 Ranheim : Sundsvall 0-0 1-1 70
1504 Tromso : Bodo Glimt 1-4 2-4 15
1521 Aik Stockholm : Brommapojkarna 2-1 2-2 10
1522 Kups : Seinajoen Jk 0-1 2-1 20
1523 Molde : Ostersunds 2-1 4-1 22
1526 Levadia Tallinn : Fs Metta Lu 1-1 3-2 1
1527 Kristiansund : Aalesund 0-0 1-0 90
1528 Mjondalen : Stabaek 0-0 0-1 76
1529 Viking : Haugesund 3-0 4-0 20
MECIURI INTERNATIONALE TINERET
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1911 Indonezia U23 : Vietnam U23 0-0 0-1 90
2677 Singapore U23 : North Korea U23 1-1 1-1 1
2688 Mongolia U23 : Hong Kong U23 0-0 0-1 71
2825 Turkmenistan U23 : Iraq U23 0-1 0-2 17
2826 Tajikistan U23 : India U23 1-0 2-0 31
2862 Laos U23 : Malaezia U23 0-0 0-1 82
2892 Bangladesh U23 : Palestine U23 0-1 0-1 22
2893 Kyrgyzstan U23 : Iordania U23 0-1 0-3 15
2894 Yemen U23 : Iran U23 0-0 0-3 55
2903 Nepal U23 : Qatar U23 0-1 0-5 26
2904 Kuwait U23 : Syria U23 0-2 0-2 9
2910 Lebanon U23 : Arabia Saudita U23 0-1 0-2 31
OLANDA 3RD DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2018 Amsterdam Fc : Jong Sparta Rotterdam 0-1 2-1 24
2019 De Treffers : Vvsb 0-0 0-0 -
OLANDA JUPILER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1367 Sparta Rotterdam : Nec Nijmegen 1-0 1-0 40
1389 Go Ahead Eagles : Twente 0-1 1-2 16
1394 Roda : Maastricht 0-0 2-2 53
OLANDA V GERMANIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3462 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
3475 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
4673 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4676 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - Yes -
PARAGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8901 Club Libertad : Sol De America 1-0 2-2 10
8902 Olimpia : Nacional Par 0-0 0-0 -
PERU PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8855 Universitario De Deportes : Alianza Universidad De Huanuco 0-0 1-1 48
8856 Deportivo San Martin : Carlos Mannucci 1-0 1-0 37
8857 Cesar Vallejo : Union Comercio 1-0 3-0 35
8858 Deportivo Municipal : Sport Boys 1-0 3-1 10
POLONA V LETONIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5060 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5062 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
7894 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
7898 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
POLONIA I LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1339 Warta Poznan : Gks Tychy 1-0 1-1 32
POLONIA III LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1915 Pelikan Lowicz : Victoria Sulejowek 0-0 0-1 71
1916 Bron Radom : Lechia Tomaszow Mazowiecki 3-1 3-1 4
1917 Ruch Wysokie Mazowieckie : Ks Ursus Warszawa 0-1 1-1 33
1978 Polonia Sroda Wielkopolska : Mieszko Gniezno 2-3 2-4 -
1988 Miedz Ii : Lechia Dzierzoniow 1-1 3-1 7
1999 Wisla Sandomierz : Polaniec 1-0 2-1 23
PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4168 Uwi Fc : Mount Pleasant Fc 1-0 2-2 1
REPUBLICA CEHA 3.LIGY CFL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8919 Sokol Brozany : Fk Dobrovice 1-0 2-0 38
8920 Stechovice : Karlovy Vary 1-0 3-2 13
RLANDA DE NORD V BELARUS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4679 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4682 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
7875 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
7876 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
ROMANIA LIGA 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1326 Acs Energeticianul : Dacia Mioveni 0-0 0-0 -
1327 Sportul Snagov : Poli Timisoara 0-0 0-0 -
1328 Chindia Targoviste : Daco Getica Bucuresti 0-1 4-2 13
1329 Politehnica Timisoara : Petrolul Ploiesti 2-0 3-0 8
1330 U Cluj : Fc Arges 0-0 0-0 -
RUSIA FIRST DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6692 Luch Vladivostock : Tyumen 1-1 1-1 19
6693 Tom Tomsk : Mordovia Saransk 0-0 1-0 77
6696 Rotor Volgograd : Sibir Novosibirsk 1-0 2-0 39
6697 Chertanovo Moscow : Tambov 0-0 0-1 58
6698 Fakel Worenesch : Baltika Kaliningrad 1-0 1-1 19
6699 Pfc Sochi : Ska Khabarovsk 1-0 2-0 15
6700 Shinnik Yaroslavl : Torpedo Armavir 0-0 0-0 -
6701 Spartak 2 Moscow : Nizhny Novgorod 0-1 1-2 18
6702 Khimki : Zenit St Petersburg Ii 0-0 3-0 57
SLOVACIA FUTBALOVA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8417 Petrzalka : Inter Bratislava 0-1 1-1 20
SPANIA AMATORI TERCERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1309 Fc Cartagena Ii : Cd Cieza 2-1 2-2 2
1310 Real Murcia B : Lorca Cf 0-1 0-2 36
1315 Arosa Sc : Ud Ourense 1-0 1-0 37
1316 Bergantinos Cf : Racing Club De Ferrol 0-0 0-0 -
1332 Ud Montijo : Olivenza Cf 1-1 1-3 2
1333 Arroyo Cp : Calamonte 1-1 1-2 7
1334 Cp Moralo : Atletico Club Pueblonuevo 0-0 2-0 63
1362 Pena Sport : Cd Cantolagua 3-1 6-1 3
1366 Cd Corellano : Cd Baztan 0-0 2-4 59
1439 Cd Mostoles : Cdf Tres Cantos 3-0 3-0 3
1440 Las Rozas : Parla 1-2 4-3 11
1552 Lorca Deportiva : Mar Menor Club De Futbol 1-0 2-1 42
1553 Atletico Pulpileno : Ed Churra 0-0 2-2 47
1554 Mazarron : Sfc Minerva 0-0 0-0 -
1555 Cap Ciudad De Murcia : Los Garres 0-1 2-1 5
1556 Deportiva Minera : Yeclano Deportivo 1-0 1-0 7
1557 Cda Aguilas Fc : Cp La Union 1-1 2-1 3
1576 Cadiz B : San Roque 0-0 1-0 54
1621 Coria Cf : Algeciras 1-0 3-1 28
1622 Real Betis B : Xerez Deportivo Fc 0-0 0-1 90
1623 Xerez : Arcos Cf 0-0 1-0 58
1624 Espeleno Atletico : Cabecense 1-0 1-2 10
1625 Los Barrios : Cd Utrera 0-0 1-0 89
1639 Cd Son Cladera : Cd Ibiza Islas Pitiusas 1-1 1-1 44
1640 Scr Pena Deportiva : Ud Alcudia 2-1 3-1 24
1679 Cacereno : Cd Coria 1-1 2-2 13
1680 Up Plasencia : Emd Aceuchal 2-0 3-1 24
1681 Cp Valdivia : Racing Valverde O 3-0 6-0 10
1683 Jerez Cf : Valdelacalzada 2-0 3-0 2
1737 Yague Cf : Autol 1-1 3-4 17
1740 Cd Brea : Real Zaragoza B 0-1 0-3 25
1741 Utebo Fc : Cd La Almunia 2-0 3-0 32
1745 Cd Covadonga : Cd Lealtad 1-1 2-2 13
1747 Marino Luanco : Universidad Oviedo 3-0 5-1 6
1752 Cd Siete Villas : Velarde Cf 0-0 0-0 -
1753 Fc Rinconeda Polanco : Ud Samano 0-1 2-5 4
1756 Tropezon : Cd Cayon 1-0 1-0 33
1760 Santutxu Fc : Sd Balmaseda Fc 1-0 1-2 17
1761 Club Deportivo Basconia : Bermeo Ft 1-1 4-1 6
1762 Portugalete : Real Sociedad C 2-0 3-1 12
1763 Club San Ignacio : Sodupe Uc 0-0 0-1 50
1764 Sestao River : Deportivo Alaves B 0-0 0-0 -
1769 Fundacio Esportiva Grama : Figueres 0-0 0-1 78
1770 Fc Asco : Fc Martinenc 3-0 4-1 11
1775 Fc Vilafranca : Ue Castelldefels 0-0 3-0 69
1777 Hospitalet : Sant Andreu 0-1 1-1 1
1779 Pobla De Mafumet Cf : Ce Europa 0-1 0-4 7
1781 Terrassa : Fc Santboia 1-1 1-2 6
1782 Granollers : Prat 0-0 1-1 69
1783 Santfeliuenc Fc : Fc Cerdanyola Del Valles 0-0 0-0 -
1795 Paiporta Cf : Alzira 1-1 1-3 18
1796 Club Deportivo Eldense : Fc J. Espanol De San Vicente 0-0 0-0 -
1797 Olimpic De Xativa : Vilamarxant Cf 2-0 2-1 26
1798 Silla Cf : Cd Acero 0-0 2-0 61
1799 Ud Rayo Ibense : Atzeneta Ue 0-0 2-2 53
1800 Cf La Nucia : Atletico Saguntino 0-0 0-0 -
1809 Leganes B : Alcala 1-1 3-1 45
1810 Carabanchel : Dav Santa Ana 0-1 2-1 28
1811 Cd San Fernando De Henares : Getafe B 0-0 0-1 84
1812 Cf Pozuelo De Alarcon : Ad Alcorcon B 0-0 2-2 52
1813 Atletico De Pinto : Vicalvaro 0-2 2-3 21
1814 Rayo Vallecano B : Villaverde Boetticher 1-0 2-0 35
1818 Gimnastica Segoviana : Burgos Promesas 1-0 2-1 35
1819 La Baneza Cf : Real Avila Cf 0-2 0-4 12
1820 Cd Cristo Atletico : Atletico Astorga Fc 0-0 0-2 60
1822 Cd Alhaurino : Cd Huetor Tajar 2-1 2-2 8
1823 Guadix Cf : Atl Mancha Real 0-0 1-0 90
1824 Linares : Club Polideportivo Almeria 1-0 2-1 26
SPANIA FEMININ
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1949 Athletic Bilbao : Espanyol 0-0 1-2 56
1954 Fundacion Albacete : Real Sociedad 0-1 0-1 5
1956 Madrid Ccf : Malaga Cf 1-0 1-0 23
1962 Sporting De Huelva : Cdef Logrono 0-1 0-2 24
1963 Sevilla Fc : Ud Granadilla Tenerife Sur 0-0 0-2 55
1964 Rayo Vallecano : Real Betis Balompie 0-0 0-0 -
SPANIA LIGA ADELANTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1288 Cf Rayo Majadahonda : Numancia 3-0 4-0 20
1290 Gimnastic : Malaga 0-0 0-1 73
1291 Cadiz : Cordoba 0-0 1-1 59
1293 Granada Cf : Las Palmas 0-0 1-1 72
1295 Sporting Gijon : Real Oviedo 1-0 1-0 32
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8968 Real Valladolid B : Ad Union Adarve 1-0 2-1 37
8969 Navalcarnero : Sadcf Internacional De Madrid Dsl 1-4 1-5 4
8970 Las Palmas B : Salamanca Cf Uds 0-0 0-0 -
8971 Fc Coruxo : Ss Reyes 1-1 2-2 24
8972 Pontevedra : Guijuelo 1-0 2-1 16
8973 Rapido De Bouzas : Rc Deportivo Fabril 1-0 2-1 28
8974 Real Madrid Castilla : Ponferradina 0-0 0-0 -
8975 Atletico Madrid B : Burgos 0-0 0-1 63
8976 Cultural Leonesa : Celta Vigo B 1-1 3-1 38
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1033 Cd Ebro : Barcelona B 0-1 0-1 43
1034 Espanyol B : Atletico Baleares 0-1 0-2 45
1035 Levante B : Sabadell 2-1 3-1 5
1038 Valencia B : Sd Ejea 1-0 2-1 31
1042 Villarreal B : Ontinyent 0-0 0-0 -
1045 Badalona : Alcoyano 1-1 2-1 23
1088 Cd Teruel : Conquense 0-0 0-0 -
1093 Lleida : Castellon 0-1 0-1 21
1094 Ud Cornella : Cf Peralada 0-0 0-0 -
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1102 Almeria B : Melilla 0-1 1-4 17
1110 Atletico Malagueno : Rec De Huelva 0-0 0-1 51
1126 Don Benito : Badajoz 0-1 1-2 7
1127 Granada Cf B : Real Murcia 1-1 1-2 21
1128 Jumilla : Sevilla Atletico 0-2 1-2 23
1129 Marbella : San Fernando 1-0 2-0 13
1130 Rb Linense : Ud Ibiza Eivissa 0-0 0-0 -
1267 Talavera : Cd El Ejido 2012 1-0 2-0 5
1269 Ucam Murcia : Atletico Sanluqueno 0-0 0-0 -
STANLEYPLUS5
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1336 Pitesti : Craiova(B) 0-0 1-0 -
1337 Wisla Plock : Pick Szeged(R) 0-0 0-1 -
1338 Sporting Clube : Veszprem(R) 0-0 0-1 -
1340 Danemarca : Romania(R) 0-0 1-0 -
1341 Franta : Norway(R) 0-0 0-1 -
1349 A.Ramos Vinolas : J.Isner(T) 0-0 0-1 -
1350 R.Bautista Agut : F.Fognini(T) 0-0 1-0 -
1351 B.Coric : J.Chardy(T) 0-0 1-0 -
1352 T.Maria : S.Stephens(T) 0-0 1-0 -
1355 Y.Putintseva : A.Sevastova(T) 0-0 1-0 -
1356 D.Ferrer : A.Zverev(T) 0-0 1-0 -
1357 P.Hercog : S.Halep(T) 0-0 0-1 -
1358 Ka Pliskova : A.Cornet(T) 0-0 1-0 -
1361 Republic Of Irlanda : Luxemburg v-v v-v -
2118 Sportul Snagov : Poli Timisoara 0-0 0-0 -
2119 Chindia Targoviste : Daco Getica Bucuresti 0-1 4-2 -
2120 Politehnica Timisoara : Petrolul Ploiesti 2-0 3-0 -
2121 U Cluj : Fc Arges 0-0 0-0 -
2129 Kazakhstan : Rusia 0-2 0-4 -
2132 Ungaria : Croatia 1-1 2-1 -
2133 Northern Irlanda : Belarus 1-1 2-1 -
2198 Slovenia : Fyr Macedonia 1-0 1-1 -
2199 Cipru : Belgia 0-2 0-2 -
2200 Polonia : Letonia 0-0 2-0 -
2202 Cadiz : Cordoba 0-0 1-1 -
2203 Granada Cf : Las Palmas 0-0 1-1 -
2204 New Anglia Revolution : Fc Cincinnati 0-1 0-2 -
2205 Sparta Rotterdam : Nec Nijmegen 1-0 1-0 -
2207 Viborg : Fc Helsingor 1-0 1-1 -
7936 Kazahstan : Rusija 0-2 0-4 -
7954 A.Ramos Vinolas : J.Isner(T) 0-0 0-1 -
8100 R.Bautista Agut : F.Fognini(T) 0-0 1-0 -
8101 Cadiz : Cordoba 0-0 1-1 -
8102 Sporting Clube : Veszprem(R) 0-0 0-1 -
8103 Sjeverna Irska : Bjelorusija 1-1 2-1 -
8104 Cipru : Belgia 0-2 0-2 -
8105 T.Maria : S.Stephens(T) 0-0 1-0 -
SUA MLS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7153 Los Angeles Fc : Real Salt Lake 1-1 2-1 35
7154 New Anglia Revolution : Fc Cincinnati 0-1 0-2 44
SUA UNITED SOCCER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1638 Bethlehem Steel Fc : Memphis 901 Fc 0-0 0-1 58
1729 Fresno Fc : Reno 1868 Fc 1-1 1-1 31
1731 New York Red Bulls Ii : Nashville Sc 0-1 1-1 22
1732 Sacramento Republic Fc : Okc Energy Fc 4-1 4-1 16
TARA GALILOR V SLOVACIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4792 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4794 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
7878 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
7881 Puncte De Cartonas : - Over 45.5 -
TINERET MECIURI INTERNATIONALE U17
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4152 Argentina U17 : Colombia U17 1-0 2-1 45
UEFA CALIFICARI U21
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3461 Republic Of Irlanda U21 : Luxemburg U21 2-0 3-0 34
UNGARIA VS CROATIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4797 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4799 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
7882 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
7884 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
URUGUAY PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2056 Atletico River Plate : Cerro 0-0 2-1 50
2057 Nacional De Football : Plaza Colonia 1-0 3-0 22
2062 Progreso : Ca Boston River 1-1 1-1 20
2568 Juventud Piedras : Cerro Largo 1-0 1-0 36
4595 Defensor Sporting : Montevideo Wanderers 1-1 1-1 18
VENEZUELA PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1401 Atletico Venezuela : Academia Puerto Cabello 0-0 0-0 -
1402 Dep. La Guaira : Llaneros 2-0 5-2 11
1403 Mineros De Guayana : Zulia Fc 0-1 1-1 31
1405 Estudiantes De Merida : Metropolitanos Fc 0-0 3-0 48
1408 Monagas : Caracas 0-0 1-1 61
1549 Estudiantes De Caracas : Aragua 1-0 1-2 21
   TENIS
ATP MIAMI DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
5238 F.Lopez M.Lopez : I.Dodig E.roger Vasselin 6-7 0-2
ATP MIAMI SUA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1103 A.Ramos Vinolas : J.Isner 5-7 0-2
1169 N.Basilashvili : R.Haase 7-6 2-0
1171 H.Hurkacz : F.Auger Aliassime 6-7 0-2
1175 M.Raonic : K.Edmund 4-6 0-2
1261 N.Djokovic : F.Delbonis 7-5 2-1
1262 R.Bautista Agut : F.Fognini 6-4 2-0
6852 D.Ferrer : A.Zverev 2-6 2-1
ATP MIAMI SUA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1264 W.Koolhof S.Tsitsipas : J.Murray B.soares 6-3 2-1
1311 R.Bopanna D.Shapovalov : M.Granollers N.Mektic 6-1 2-0
1312 R.Ram J.Salisbury : J.Isner S.querrey 7-5 1-2
6087 R.Klaasen M.Venus : M.Middelkoop D.Schwartzman 4-6 0-2
ATP MIAMI SUA MASCULIN DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
2736 M.Gonzalez H.Zeballos : J.S.cabal R.farah 6-4 2-1
CHALLENGER LILLE FRANTA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1322 G.Barrere : Y.Maden 6-2 2-1
CHALLENGER LILLE FRANTA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1331 R.Arneodo H.Nys : J.Erlich F.martin 7-5 2-1
CHALLENGER ZHANGJIAGANG CHINA
Cod Partida Primul set Rezultat final
4953 L.Giustino : M.Polmans 4-6 1-2
ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 02A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1536 D.Hidalgo : F.Mena 2-6 0-2
ITF MEN ITF AUSTRALIA F3 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
1365 C.O Connell : H.Bourchier 4-6 0-2
ITF MEN PINAMAR SINGLES M ITF ARG 01A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1507 H.Casanova : T.Etcheverry 6-2 2-0
ITF MEN QUINTA DO LAGO SINGLES M ITF POR 05A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1517 E.Hoyt : M.Guinard 6-4 2-0
ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 11A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1534 J.Sorgi : P.Toledo Bague 3-6 0-2
1535 V.Kopriva : A.Zhurbin 6-2 2-0
ITF WOMEN ANTALYA SINGLES W ITF TUR 15A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1538 L.Gjorcheska : S.Mendez 4-6 0-2
ITF WOMEN CANCUN SINGLES W ITF MEX 04A
Cod Partida Primul set Rezultat final
1540 P.Hourigan : M.Osorio Serrano 6-4 2-0
WTA MIAMI SUA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1265 D.Jurak R.Olaru : L.Arruabarrena H.Watson 7-5 2-0
1317 V.Azarenka A.Barty : A.Krunic A.panova 6-3 2-1
1318 S.Stosur S.Zhang : L.Kichenok N.kichenok 7-5 2-1
1320 A.Rosolska Z.Yang : G.Dabrowski Y.xu 6-7 1-2
WTA MIAMI SUA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1273 A.Tomljanovic : A.Kontaveit 6-7 1-2
1275 B.Andreescu : A.Kerber 6-4 2-1
1276 D.Kasatkina : V.Williams 3-6 0-2
1278 Q.Wang : S.Williams v-v v-v
1279 T.Maria : S.Stephens 6-3 2-0
1282 Y.Putintseva : A.Sevastova 1-6 2-1
1283 E.Mertens : M.Vondrousova 4-6 0-2
1285 Ka Pliskova : A.Cornet 6-7 2-1
1286 P.Hercog : S.Halep 7-5 1-2
1289 Y.Wang : D.Collins 7-5 2-0
   BASEBALL
MLB PRESEZON
Cod Partida Rezultat final
2488 Detroit Tigers : Toronto Blue Jays 18-6
2489 Minnesota Twins : New York Yankees 3-5
2494 St Louis Cardinals : Miami Marlins 2-1
2495 Chicago White Sox : Cleveland Indians 7-3
2496 Cincinnati Reds : Colorado Rockies 3-4
2497 Texas Rangers : Kansas City Royals 3-3
2498 Arizona Diamondbacks : Milwaukee Brewers 2-3
2499 San Diego Padres : Chicago Cubs 6-24
2500 Atlanta Braves : Tampa Bay Rays 4-2
2501 Oakland Athletics : San Francisco Giants 5-0
3452 Colorado Rockies : Chicago Cubs 11-6
   BASCHET
ANGLIA BBL
Cod Partida Rezultat final
2700 Surrey Scorchers : Leicester Riders 80-84
2705 Glasgow Rocks : London Lions 76-66
2706 Manchester Giants : Plymouth Raiders 89-99
2712 Cheshire Phoenix : Newcastle Eagles 78-90
ARGENTINA LNB
Cod Partida Rezultat final
7886 Ca San Lorenzo De Almagro : Quimsa Santiogo Del Estero 92-76
7887 Obras Sanitarias : Bahia Basket 65-58
7888 Regatas Corrientes : Argentino Junin 97-91
ASIA ABL
Cod Partida Rezultat final
1641 Singapore Slingers : Mono Vampire Basketball Club 100-89
1659 Saigon Heat : Alab Pilipinas 81-80
1660 Hong Kong Eastern Long Lions : Wolf Warriors 101-70
BELGIA BLB
Cod Partida Rezultat final
1432 Antwerp : Excelsior Brussels 74-68
BRAZILIA NBB
Cod Partida Rezultat final
8180 Bauru Sp : Joinville Aabj 84-76
8181 Ca Paulistano : Botafogo 100-104
8182 Minas Tenis Clube : Basquete Cearense 95-85
8183 Sc Corinthians Paulista : Vasco Da Gama 85-72
8184 Flamengo : Bc Brasilia 97-54
CIPRU DIVISION A
Cod Partida Rezultat final
2686 Proteas Eka Ael : Apoel Nicosia 79-87
2687 Enosis Neon Paralimni : Aek Larnaca 56-78
2690 Forex Time Apollon : Omonia Bc 66-83
2691 Intercollege Engomis : Keravnos 87-82
COREEA DE SUD KBL
Cod Partida Rezultat final
1101 Lg Sakers : Busan Kt Sonicboom 85-85
CROATIA A1 LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
2683 Kk Hermes Analitica : Kk Bosco Zagreb 76-82
2684 Zabok : Kk Skrljevo 78-81
2685 Split Co : Kk Gorica 79-86
ELVETIA SB LEAGUE CHAMPIONSHIP ROUND
Cod Partida Rezultat final
1725 Sam Basket Massagno : Vevey Riviera Basket 93-85
FILIPINE PBA PHILIPPINE CUP
Cod Partida Rezultat final
1098 Northport Batang Pier : Tnt Katropa 109-83
1100 San Miguel Beermen : Alaska Aces 114-96
FRANTA PRO A
Cod Partida Rezultat final
8750 Dijon : Limoges 109-87
FRANTA PRO B
Cod Partida Rezultat final
1845 Roanne : Sluc Nancy 80-74
GERMANIA PRO A
Cod Partida Rezultat final
1634 Phoenix Hagen : Rostock Seawolves 77-87
1635 Baunach Young Pikes : Walter Tigers Tubingen 76-85
INTERNATIONAL ESTONIAN LATVIAN BASKETBALL LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
2720 Liepajas Lauvas : Kalev 80-107
2721 Tallinna Kalev Tlu : Kk Parnu 85-91
2733 Latvijas Universitate : Kk Rapla 75-97
ISLANDA URVALSDEILD
Cod Partida Rezultat final
7899 Ir Reykjavik : Umfn Njardvik 70-85
7900 Umf Grindavik : Stjarnan 84-82
ISRAEL SUPER LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
2615 Hapoel Beer Sheva : Maccabi Rishon 77-53
ITALIA A1 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
1688 Bk Rosa Empoli : Schio 63-79
1689 San Martino Lupari : Venezia 55-54
1690 Sesto San Giovanni : Battipaglia 67-47
1691 Techedge Broni : Vigarano 84-52
1692 Ragusa : Torino 96-78
ITALIA SERIE A
Cod Partida Rezultat final
1865 Venezia : Avellino 76-65
1868 Cantu : Trieste 66-88
1869 Sassari : Trento 88-70
1873 Brindisi : Varese 81-77
1877 Cremona : Milano 76-72
1897 Pistoia : Reggio Emilia 76-80
5356 Torino : Brescia 89-91
ITALIA SERIE A2
Cod Partida Rezultat final
2668 Agrigento : Casale Monferrato 81-88
2669 Benedetto Xiv Cento : Fortitudo Bologna 78-85
2671 Bergamo : Rieti 91-64
2672 Biella : Tortona 85-81
2673 Cagliari : Mantova 62-77
2674 Capo D Orlando : Eurobasket Roma 112-85
2675 Ferrara : Udinese 82-80
2676 Forli : Treviso 72-80
2678 Legnano : Latina 80-105
2679 Montegranaro : Verona 61-67
2680 Roseto : Caselpusterlengo 82-72
2681 Scafati : Trapani 103-97
2682 Treviglio : Virtus Cassino 90-80
LITUANIA LKL
Cod Partida Rezultat final
1096 Siauliai : Zalgiris Kaunas 78-93
NORVEGIA BLNO PLAYOFFS
Cod Partida Rezultat final
1697 Gimle Bk : Baerums Defenders 78-64
OLANDA DBL
Cod Partida Rezultat final
1693 Basketball Academie Limburg : Apollo Amsterdam 68-75
POLONIA PLK
Cod Partida Rezultat final
7357 Wikana Start Lublin : Asseco Prokom Gdynia 71-80
7358 Gtk Gliwice : Trefel Sopot 77-75
PORTUGALIA LPB
Cod Partida Rezultat final
4947 Ud Oliveirense : Ovarense 87-62
4950 Fc Porto : Sc Lusitania 103-70
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
1541 Cs Dinamo Bucuresti : Cs Phoenix Galati 84-75
1548 Bcmu Pitesti : Scm Universitatea Craiova 83-80
SPANIA LEB ORO
Cod Partida Rezultat final
4814 Club Melilla Baloncesto : Real Betis Energia Plus 72-77
4821 Caceres 2016 : Bilbao Basket 64-64
4822 Chocolates Trapa Palencia : Cb Prat 64-63
4824 Club Ourense Baloncesto Sad : Iberojet Palma 54-66
SPANIA LIGA ACB
Cod Partida Rezultat final
1901 Estudiantes : Ucam Murcia 86-110
1903 Leche Rio Breogan : Montakit Fuenlabrada 92-96
1904 Morabanc Andorra : Herbalife Gran Canaria 99-85
1922 Tecnyconta Zaragoza : Baskonia 81-79
1923 Unicaja Malaga : Rio Natura Monbus 74-63
1924 Real Madrid : Barcelona 76-82
1925 Valencia Basket : Divina Seguros Joventut 93-80
SPANIA LIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
1700 Snatts Femeni Sant Adria : Porta Xi Ensino 70-60
1722 Stadium Casablanca : Univ. De Ferrol 75-64
1724 Uni Girona Cb : Gernika Kesb 66-72
TURCIA TBL
Cod Partida Rezultat final
8812 Fenerbahce Ulker : Tofas Bursa 89-56
8813 Royal Hali Gaziantep : Anadolu Efes Istanbul 65-66
8814 Buyukcekmece Basketbol : Bahcesehir Okullari 86-86
TURCIA TKBL
Cod Partida Rezultat final
1730 Fenerbahce Sk : Besiktas Jk 68-57
USA NBA
Cod Partida Rezultat final
1043 Chicago Bulls : Utah Jazz 83-114
1044 Memphis Grizzlies : Minnesota Timberwolves 99-112
1072 Golden State Warriors : Dallas Mavericks 91-126
1073 Portland Trail Blazers : Detroit Pistons 117-112
1091 Sacramento Kings : Phoenix Suns 112-103
1280 New York Knicks : Los Angeles Clippers 113-124
1281 Indiana Pacers : Denver Nuggets 124-88
1284 Boston Celtics : San Antonio Spurs 96-115
2570 Milwaukee Bucks : Cleveland Cavaliers 127-105
2585 Toronto Raptors : Charlotte Hornets 114-115
2586 New Orleans Pelicans : Houston Rockets 90-113
USA NCAA DIVISION I NATIONAL CHAMPIONSHIP
Cod Partida Rezultat final
6229 Purdue Boilermakers : Villanova Wildcats 87-61
6255 Kansas Jayhawks : Auburn Tigers 75-89
6257 Tennessee Volunteers : Iowa Hawkeyes 71-71
6262 North Carolina Tar Heels : Washington Huskies 81-59
6265 Duke Blue Devils : Central Florida Knights 77-76
6295 Texas Tech Red Raiders : Buffalo Bulls 78-58
6296 Virginia Tech Hokies : Liberty Flames 67-58
VTB UNITED LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1662 Enisey Krasnoyarsk : Zenit Saint Petersburg 85-87
1663 Minsk 2006 : Parma Permsky Kray 80-68
1678 Nizhnyi Novogrod : Zielona Gora 101-61
1684 Vef Riga : Uniks Kazan 52-82
   HOCHEI
ANGLIA ELITE LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1751 Belfast Giants : Sheffield Steelers 1-0 5-1
1754 Dundee Stars : Cardiff Devils 1-0 3-1
1758 Guildford Flames : Coventry Blaze 2-1 4-4
1759 Fife Flyers : Nottingham Panthers 3-1 3-3
AUSTRIA EHL PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2632 Black Wings Linz : Graz 99ers 0-0 2-2
2635 Red Bull Salzburg : Sapa Fehervar 2-0 6-1
BELARUS EXTRALIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3455 Hc Shakhtyor Soligorsk : Neman Grodno 0-2 2-4
CANADA OHL PLAYOFFS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1805 Guelph Storm : Kitchener Rangers 4-0 7-0
1806 London Knights : Windsor Spitfires 2-0 5-0
1807 Ottawa 67s : Hamilton Bulldogs 2-0 5-2
1808 Oshawa Generals : Peterborough Petes 3-0 8-2
FINLANDA MESTIS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1786 Tuto : Sapko 2-0 5-0
FINLANDA MESTIS PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1765 Roki : Leki 1-2 8-6
FINLANDA MESTIS PLAY-OUT
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1785 Koovee : Hokki 1-0 4-2
GERMANIA 2.BUNDESLIGA PLAY-OUT
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2911 Deggendorf Fire : Bayreuth Tigers 1-2 4-4
3142 Wolfe Freiburg : Bad Tolz 0-1 4-3
GERMANIA DEL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2645 Augsburger Panthers : Deg Metro Stars 0-1 3-3
2646 Adler Mannheim : Thomas Sabo Ice Tigers 2-2 7-4
2647 Ehc Munchen : Eisbaren Berlin 0-1 0-3
2648 Kolner Haie : Erc Ingolstadt 1-1 4-2
GERMANIA DEL 2 PLAYOFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1768 Crimmitschau : Lowen Frankfurt 1-1 5-1
1771 Dresdner Eislowen : Bietigheim Steelers 0-1 0-4
1772 Lausitzer Fuchse : Esv Kaufbeuren 3-2 5-5
1773 Bad Nauheim : Revensburg Towerstars 2-1 4-4
INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1788 Lustenau : Red Bull Hockey Juniors 0-0 4-2
1789 Jesenice : Asiago 1-0 6-0
1790 Ritten Sport : Hk Olimpija 1-0 5-0
1791 Cortina : Val Pusteria 0-3 2-7
NORVEGIA ELITESERIEN CALIFICARI
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7556 Gruner Ishockey : Narvik Ishockeyklubb 2-3 3-10
NORVEGIA ELITESERIEN PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1774 Stavanger : Storhamar 0-0 2-2
POLONIA EKSTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7557 Gks Tychy : Podhale Nowy Targ 2-0 3-3
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1664 Vitkovice : Trinec 0-0 1-2
1665 Mlada Boleslav : Liberec 0-0 4-1
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAY-OUT
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1470 Karlovy Vary : Pardubice 0-0 2-1
1471 Litvinov : Chomutov 0-1 4-2
RUSIA MHL PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1542 Omskie Yastreby U20 : Mamonty Yugry U20 0-0 1-2
1543 Tolpar U20 : Avto U20 0-1 1-2
1544 Loko Yaroslavl U20 : Dinamo St Petersburg U20 0-0 3-2
1545 Almaz U20 : Ska 1946 U20 0-1 0-5
SLOVACIA EXTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1780 Banska Bystrica : Poprad 0-1 4-3
SUA AHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1836 Charlotte Checkers : Hartford Wolf Pack 3-0 6-2
1837 Cleveland Monsters : Hershey Bears 0-0 4-1
1844 Wilkes Barre Scranton Penguins : Springfield Thunderbirds 1-1 3-2
1847 San Antonio Rampage : Grand Rapids Griffins 1-1 1-3
1848 Bridgeport Sound Tigers : Syracuse Crunch 0-0 4-1
1849 Toronto Marlies : Rochester Americans 0-1 4-4
3560 San Antonio Rampage : Chicago Wolves 0-2 0-5
3561 Texas Stars : Grand Rapids Griffins 0-0 2-3
3563 Colorado Eagles : Manitoba Moose 1-1 2-2
3564 Tucson Roadrunners : San Jose Barracuda 1-1 2-2
3565 San Diego Gulls : Ontario Reign 4-1 5-4
SUA NHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1092 Los Angeles Kings : Anaheim Ducks 1-1 3-3
1165 Dallas Stars : Pittsburgh Penguins 0-1 2-3
1166 St Louis Blues : Tampa Bay Lightning 3-0 4-3
1167 Vancouver Canucks : Calgary Flames 0-1 1-3
1168 Vegas Golden Knights : Detroit Red Wings 0-1 2-2
1287 Washington Capitals : Philadelphia Flyers 1-0 3-1
1292 New York Islanders : Arizona Coyotes 1-0 2-0
1294 Carolina Hurricanes : Montreal Canadiens 0-1 1-1
SUEDIA ELITSERIEN PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1991 Hv 71 : Farjestads 1-0 1-3
1992 Vaxjo : Lulea 1-1 4-4
   HANDBAL
CROATIA PREMIJER LIGA RUNDA FINALA
Cod Partida Rezultat final
1296 Porec : Umag 33-21
CUPA CHALLENGE
Cod Partida Rezultat final
2890 Hc Vise Bm : St Petersburg 26-33
2895 Madeira Sad : Drumso Dicken 28-27
DANEMARCA 1. DIVISION
Cod Partida Rezultat final
8517 Fredericia Hk Elite : Frederikshavn Fi 29-21
8518 Skive : Sydhavsoerne 28-35
8519 Tonder : Hoj Elitehandbold 28-26
8520 Odder Handbold : Hc Odense Herrer 32-28
ELVETIA MNLA
Cod Partida Rezultat final
1979 Amicitia Zurich : Fortitudo Gossau 25-19
1980 Suhr Aarau : St Gallen 28-28
1984 Winterthur : Thun 25-24
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
Cod Partida Rezultat final
2475 Hamburg : Aue 26-26
2478 Hc Elbflorenz 2006 : Lubbecke 25-27
GERMANIA BUNDESLIGA
Cod Partida Rezultat final
4368 Minden : Magdeburg 25-27
4369 Gummersbach : Bergischer 22-29
4390 Leipzig : Melsungen 26-29
INTERNATIONAL EHF CUPA MASCULIN
Cod Partida Rezultat final
3417 Encantada : Porto Vitalis 26-29
3420 Balatonfuredi : Naturhouse La Rioja 35-34
3422 Rk Eurofarm Rabotnik : Hannover Burgdorf 17-29
INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES WOMEN
Cod Partida Rezultat final
1735 Danemarca : Romania 36-23
1736 Polonia : Argentina 26-23
1739 Franta : Norvegia 22-24
1742 Slovacia : Islanda 28-30
INTERNATIONAL LIGA CAMPIONILOR
Cod Partida Rezultat final
4613 Wisla Plock : Pick Szeged 20-22
4614 Sporting Clube : Veszprem 28-30
ISLANDA URVALSDEILD
Cod Partida Rezultat final
1913 Ibv Vestmannaeyjar : Fh Hafnarfjardar 31-29
1914 Afturelding : Ka Akureyri 22-26
1921 Ir Reykjavik : Fram 23-28
1938 Selfoss : Haukar 27-29
1939 Umf Stjarnan : Grotta 30-27
POLONIA SUPERLIGA
Cod Partida Rezultat final
4520 Zaglebie Lubin : Opole 26-19
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAYOFF
Cod Partida Rezultat final
1898 Karvina : Frydek Mistek 34-23
1899 Koprivnice : Jicin 36-24
1908 Veseli : Dukla Prague 15-23
8421 Plzen : Lovosice 34-24
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
1948 Potaissa Turda : Hc Buzau 32-20
SLOVACIA EXTRALIGA GRUPA A
Cod Partida Rezultat final
1966 Mhk Piestany : Tatran Presov 22-30
SLOVENIA 1. LIGA
Cod Partida Rezultat final
1968 Koper : Celje Pivovarna Lasko 31-32
SPANIA LIGA ASOBAL
Cod Partida Rezultat final
4492 Alcobendas : Ademar Leon 24-25
SUEDIA ELITESERIEN PLAY-OFF
Cod Partida Rezultat final
8696 Malmo : Savehof 21-21
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307