Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Cluj - Napoca
Str.Borhanici,nr.48,Corp 1,parter (bar Blue Galaxy)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76
Popesti Leordeni
Str. Drumul Fermei, nr. 73A

vezi toate agentiile

Rezultate sistem

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AFRICA DE SUD DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3397 Mbombela United Fc : University Of Pretoria 1-0 3-0 41
3401 Ts Sporting Fc : Jomo Cosmos 2-0 2-0 20
3402 Witbank Spurs Fc : Real Kings Fc 4-1 4-1 12
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1962 Chippa United : Maritzburg United 0-0 2-0 53
1963 Black Leopards : Golden Arrows 0-0 1-1 53
ANGLIA CHAMPIONSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8870 Aston Villa : Hull 1-2 2-2 27
8871 Blackburn : Ipswich 0-0 2-0 65
8872 Derby : Reading 2-0 2-1 3
8873 Middlesbrough : Millwall 0-1 1-1 22
8874 Nottingham Forest : Bristol City 0-0 0-1 70
8875 Qpr : Preston 0-1 1-4 14
8876 Rotherham : Brentford 1-1 2-4 3
8877 Sheffield Wednesday : Wigan 0-0 1-0 62
8878 Stoke : Leeds 0-0 2-1 49
8879 Swansea : Sheffield United 0-0 1-0 65
ANGLIA EVO-STIK PREMIERSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7562 Buxton : Nantwich Town v-v v-v v
7563 Grantham : Stafford Rangers 0-3 0-5 13
7564 Hednesford : Basford United 1-1 3-1 4
7565 Hyde United : Witton Albion 0-0 1-0 78
7566 Marine : Stalybridge 0-0 1-1 67
7567 Matlock Town : Scarborough Athletic 0-0 0-0 -
7568 Mickleover Sports : Gainsborough 0-0 0-1 59
7572 South Shields : Farsley Celtic 0-0 1-0 90
7574 Warrington : Lancaster 0-0 1-1 83
7575 Whitby Town : North Ferriby 4-0 6-1 15
7576 Workington : Bamber Bridge 1-1 2-1 12
ANGLIA LEAGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8636 Afc Wimbledon : Barnsley 1-1 1-4 19
8637 Blackpool : Shrewsbury 0-0 0-0 -
8638 Bradford : Southend 0-2 0-4 2
8639 Bristol Rovers : Wycombe 0-0 0-1 57
8640 Charlton : Accrington Stanley 0-0 1-0 90
8641 Doncaster : Burton Albion 0-1 2-2 8
8642 Gillingham : Walsall 0-2 0-3 9
8643 Luton : Peterborough 2-0 4-0 8
8644 Oxford United : Portsmouth 2-0 2-1 25
8645 Plymouth : Coventry 0-0 2-1 55
8646 Rochdale : Fleetwood 0-1 1-1 36
8647 Scunthorpe : Sunderland 0-0 1-1 59
ANGLIA LEAGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8533 Lincoln City : Grimsby 1-0 1-0 12
8534 Cambridge United : Northampton 1-1 3-2 27
8535 Carlisle : Cheltenham 0-0 2-0 49
8547 Colchester : Mansfield 2-0 2-3 14
8548 Crawley Town : Port Vale 0-1 0-1 27
8549 Forest Green : Bury 1-0 1-2 28
8550 Macclesfield : Oldham 1-1 2-1 1
8551 Milton Keynes Dons : Crewe 0-1 0-1 32
8552 Morecambe : Stevenage 0-1 1-2 25
8553 Newport County : Exeter 0-0 1-0 71
8554 Tranmere : Swindon 0-2 1-2 20
8555 Yeovil : Notts County 1-0 2-0 8
ANGLIA NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8694 Harrogate Town : Hartlepool 1-0 3-1 4
8695 Aldershot : Chesterfield 0-1 0-2 44
8696 Barrow : Halifax 0-0 0-0 -
8697 Boreham Wood : Havant Waterlooville 0-2 1-3 9
8698 Braintree Town : Barnet 2-0 4-0 6
8699 Dover Athletic : Bromley 1-1 1-1 39
8700 Eastleigh : Sutton United 1-1 3-2 10
8701 Ebbsfleet United : Leyton Orient 1-0 2-0 22
8710 Fylde : Wrexham 1-0 2-0 44
8711 Maidenhead United : Solihull Moors 1-1 1-2 30
8712 Maidstone United : Dagenham Redbridge 0-1 0-3 22
8713 Salford : Gateshead 1-1 1-1 28
ANGLIA NATIONAL LEAGUE NORTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7551 Alfreton Town : Brackley Town 0-0 0-1 89
7552 Altrincham : Southport 0-0 1-0 59
7553 Ashton United : Fc United Of Manchester 0-0 1-0 75
7554 Boston Utd : Leamington 1-1 1-1 3
7555 Bradford Park Avenue : Blyth Spartans 0-1 1-1 27
7556 Chester : Curzon Ashton 0-0 0-1 76
7557 Chorley : Guiseley 1-0 3-0 10
7558 Darlington : Spennymoor 1-0 1-2 17
7559 Hereford : Nuneaton 1-2 2-2 25
7560 Stockport : York 2-0 3-1 4
7561 Telford : Kidderminster 0-1 0-1 3
ANGLIA NATIONAL LEAGUE SOUTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7535 Bath City : Torquay 1-1 3-2 9
7539 Chelmsford City : Dartford 0-1 2-1 4
7542 Concord Rangers : Billericay Town 1-1 2-2 4
7543 East Thurrock : Dulwich Hamlet 0-0 0-0 -
7544 Hemel Hampstead Town : Hampton Richmond 1-0 1-1 26
7545 Oxford City : Gloucester 0-1 0-1 41
7546 Slough Town : Chippenham 2-0 2-2 23
7547 St Albans : Woking 1-1 1-1 31
7548 Truro City : Weston Super Mare 2-2 3-3 9
7549 Wealdstone : Hungerford Town 1-0 1-0 15
7550 Welling : Eastbourne Borough 0-0 1-0 73
ANGLIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7834 Wolves : Leicester 2-0 4-3 4
7835 Bournemouth : West Ham 0-0 2-0 54
7836 Liverpool : Crystal Palace 0-1 4-3 34
7837 Manchester United : Brighton 2-0 2-1 27
7838 Newcastle : Cardiff 1-0 3-0 24
7839 Southampton : Everton 0-0 2-1 50
7840 Watford : Burnley 0-0 0-0 -
7841 Arsenal : Chelsea 2-0 2-0 14
ANGLIA RYMAN PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2562 Afc Hornchurch : Burgess Hill Town 2-0 2-0 24
2563 Bishop S Stortford : Tonbridge 2-1 3-4 9
2564 Bognor Regis Town : Potters Bar Town 1-0 2-2 33
2565 Brightlingsea Regent : Folkestone Invicta 2-0 2-0 1
2566 Carshalton Athletic : Merstham 1-2 1-2 7
2578 Dorking Wanderers : Harlow Town 1-1 5-3 8
2579 Enfield : Corinthian Casuals 0-0 0-2 90
2580 Haringey Borough : Margate 0-0 1-0 87
2581 Kingstonian : Whitehawk 1-3 1-3 15
2582 Leatherhead : Worthing 0-1 2-1 22
2583 Lewes : Wingate Finchley 0-1 4-2 11
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7504 Banbury United : Coalville Town 3-0 4-2 16
7506 Bedworth United : Rushden 1-1 1-3 41
7507 Biggleswade Town : Tamworth 1-0 3-0 14
7508 Halesowen : St Ives Town 0-1 1-1 45
7509 Hitchin : Stourbridge 1-1 2-1 10
7510 Kettering : Royston Town 0-0 1-0 90
7511 Kings Lynn : Barwell 2-0 3-2 18
7513 Lowestoft Town : Redditch 0-0 0-0 -
7514 Rushall Olympic : Leiston 2-0 2-0 31
7515 St Neots Town : Alvechurch 0-1 0-3 29
7516 Stratford Town Fc : Needham Market Fc 2-0 3-1 40
7517 Chesham United : Dorchester 0-0 0-0 -
7518 Farnborough : Beaconsfield Town 0-0 2-0 48
7519 Frome Town : Metropolitan Police 0-1 0-3 45
7526 Harrow Borough : Swindon Supermarine 0-2 1-3 9
7527 Hartley Wintney : Salisbury 2-2 3-4 11
7528 Hendon : Tiverton 2-0 2-2 11
7529 Merthyr Town : Basingstoke 0-0 1-0 77
7531 Staines : Wimbourne 1-0 2-4 38
7532 Taunton Town : Gosport Borough 2-1 3-2 1
7533 Weymouth : Kings Langley 0-1 2-2 35
ARGENTINA PRIMERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4378 River Plate : Defensa Y Justicia 0-1 0-1 24
AUSTRALIA A-LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2018 Sydney : Newcastle Jets 1-0 1-0 44
2019 Melbourne City : Perth Glory 0-0 0-0 -
AUSTRALIA FEMININ
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1772 Adelaide United Fc : Western Sydney Wanderers Fc 1-1 1-4 2
1773 Brisbane Roar Fc : Sydney Fc 1-2 1-3 31
BELGIA 2E KLASSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2023 Tubize : Lommel 0-0 0-0 -
2024 Kfco Beerschot Wilrijk : Westerlo 1-1 1-1 5
BOLIVIA LIGA PROFESSIONAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1787 Sport Boys : Always Ready 1-0 1-1 45
1788 Real Potosi : Guabira 1-1 3-1 20
1789 The Strongest : Aurora 1-0 2-1 13
BRAZILIA BAIANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2245 Bahia De Feira : Jacuipense Ba 2-0 2-1 19
BRAZILIA CAMPEONATO ALAGOANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1947 Jacyoba Ac Al : Esportivo Olhodaguense 1-0 2-1 31
BRAZILIA CAMPEONATO SERGIPANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2175 Sergipe : Frei Paulistano Se 2-0 4-0 23
BRAZILIA CARIOCA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4149 Madureira Rj : Vasco Da Gama 0-0 0-1 71
4150 Fluminense : Volta Redonda 0-1 1-1 37
BRAZILIA CATARINENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2248 Hercilio Luz Sc : Brusque 0-0 1-1 67
BRAZILIA CEARENSE SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2351 Horizonte : Barbalha Ce 0-0 0-0 -
2352 Uniclinic : Guarani De Juazeiro 0-1 0-1 2
BRAZILIA COPA DO NORDESTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2382 Vitoria Ba : Moto Club 1-0 1-1 4
BRAZILIA GAUCHO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2384 Veranopolis : Avenida 1-1 1-1 13
2385 Brasil De Pelotas : Caxias 0-2 0-3 3
BRAZILIA GOIANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4432 Vila Nova : Aparecidense 1-0 1-0 29
BRAZILIA MINEIRO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2407 Guarani Mg : Cruzeiro 1-2 1-3 15
BRAZILIA PARANAENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1996 Atletico Pr : Cascavel Cr Pr 0-1 0-1 15
BRAZILIA PAULISTA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2461 Ponte Preta : Oeste Sp 0-0 0-0 -
2465 Santos : Ferroviaria 0-0 1-0 79
2466 Sao Paulo Sp : Mirassol Sp 1-1 4-1 13
2467 Bragantino Sp : Guarani Sp 1-0 1-0 45
2537 Ec Agua Santa : Sertaozinho 1-1 2-1 25
2540 Rio Claro : Santo Andre 2-0 2-0 18
2542 Aa Internacional : Xv De Piracicaba 1-2 2-3 11
2543 Ca Taboao Da Serra : Gremio Osasco Audax Sp 0-0 0-0 -
2550 Ge Osasco Sp : Velo Clube Sp 0-1 0-3 7
2552 Primavera Fc Sp : Sao Carlos Sp 0-0 2-1 75
2553 Rio Preto : Batatais Fc 0-0 1-1 63
2554 Comercial Sp : Noroeste 0-1 0-1 9
BRAZILIA PERNAMBUCANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3037 Central Pe : Nautico Pe 1-0 2-1 37
3038 Sport Recife : Flamengo De Arcoverde Pe 1-0 2-3 20
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1469 Ca Constantine : Tp Mazembe 0-0 3-0 51
1470 Mamelodi Sundowns : Wydad Casablanca 1-1 2-1 8
1804 As Vita Club : Simba Sc 3-0 5-0 14
1805 Asec Mimosas : Lobi Stars 1-0 1-0 38
CAF CONFEDERATION CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2313 El Zamalek : Ittihad Tanger 1-0 3-1 45
2314 Hassania Agadir : Jimma Aba Jifar 1-0 4-0 18
CHAMPIONSHIP U20(CONMEBOL)
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2196 Colombia U20 : Brazilia U20 0-0 0-0 -
2197 Chile U20 : Venezuela U20 1-1 1-2 4
CIPRU 1.DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1106 Omonia Nicosia : Nea Salamina Famagusta 0-0 3-1 58
1107 Ermis Aradippou : Apollon Limassol 0-2 0-3 6
CIPRU DIVISION 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3233 Ae Zakakiou : Omonia Aradippou 0-0 2-1 47
3234 Ayia Napa : Othellos Athienou 1-0 1-1 20
3273 Digenis Oroklinis : Ethnikos Achnas 0-1 1-3 4
3274 Meap Nisou : Anagennisi Derynia 0-1 0-2 2
3275 Onisilos Sotira : Aris Limassol 0-0 0-1 80
3276 Paeek : Asil Lysis 0-2 1-3 6
COSTA RICA LIGA DE ASCENSO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1917 Futbol Consultants Moravia : Ad Cofutpa 0-2 1-2 25
CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1545 Al Duhail Sc : Al Khor 1-1 5-1 6
2513 Qatar Sc : Al Sadd 1-0 2-0 5
EGIPT PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1300 Al Moqawloon Al Arab : Nogoom El Mostakbal 1-1 2-2 4
1305 Al Assiouty Sport : Talaea El Gaish 1-1 3-1 16
EXTRAS ARSENAL VS CHELSEA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2220 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
2221 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
4398 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4400 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS BAYER LEVERKUSEN VS BORUSSIA MONCHENGLADBACH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1993 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
1995 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
3394 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
3395 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
EXTRAS CELTA VIGO VS VALENCIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2092 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2094 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
2232 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
2234 Puncte De Cartonas : - Over 45.5 -
EXTRAS EINTRACHT FRANKFURT VS FREIBURG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3408 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
3409 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
3412 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
3422 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS HANNOVER VS WERDER BREMEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2005 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2007 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
3455 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
3461 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS HUESCA VS ATLETICO MADRID
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2088 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2090 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
2228 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2229 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS INTER VS SASSUOLO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2070 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2072 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
3114 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
3115 Puncte De Cartonas : - Under 4.5 -
3117 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS LIVERPOOL VS CRYSTAL PALACE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2208 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2210 Puncte De Cartonas : - Over 25.5 -
4402 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4403 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - Yes -
EXTRAS MANCHESTER UNITED VS BRIGHTON
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2212 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2213 Puncte De Cartonas : - Under 25.5 -
4405 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
4419 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS MONACO VS STRASBOURG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5123 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5124 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - Yes -
8185 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
8187 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
EXTRAS PARIS ST GERMAIN VS GUINGAMP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5119 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5121 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
8150 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
8168 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
EXTRAS RB LEIPZIG VS BORUSSIA DORTMUND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2009 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2026 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
3467 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
3495 Puncte De Cartonas : - Over 45.5 -
EXTRAS REAL MADRID VS SEVILLA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2074 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
2076 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
2224 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2225 Puncte De Cartonas : - Under 65.5 -
EXTRAS REIMS VS NICE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5136 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
5147 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
8188 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
8190 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
EXTRAS ROMA VS TORINO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2027 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
2058 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
2991 Numar Total Cornere : - Under 11.5 -
3101 Puncte De Cartonas : - Over 45.5 -
EXTRAS SOUTHAMPTON VS EVERTON
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2216 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2217 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
4433 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4491 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS UDINESE VS PARMA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2061 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
2064 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
3109 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
3111 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS WOLVES VS LEICESTER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1302 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
1304 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
2204 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
2206 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
FINLANDA SUOMEN CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1901 Nurmijarven Jalkapalloseura : Lps 1-0 3-0 45
1902 Kaapo : P Iirot 0-0 3-0 54
1903 Gnistan : Viikingit 0-1 2-1 12
FRANTA LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6979 Paris St Germain : Guingamp 3-0 9-0 11
6984 Monaco : Strasbourg 1-2 1-5 12
6989 Nimes Olympique : Toulouse 0-1 0-1 42
6990 Reims : Nice 1-0 1-1 12
FRANTA LIGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2048 Lens : Nancy 0-1 2-1 35
2049 Niort : Grenoble 0-0 1-1 65
GERMANIA BUNDESLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4697 Augsburg : Fortuna Dusseldorf 0-1 1-2 45
4698 Bayer Leverkusen : Borussia Monchengladbach 0-1 0-1 37
4699 Eintracht Frankfurt : Freiburg 3-0 3-1 36
4700 Hannover : Werder Bremen 0-1 0-1 32
4753 Stuttgart : Mainz 0-2 2-3 22
4755 Rb Leipzig : Borussia Dortmund 0-1 0-1 19
GRECIA FOOTBALL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1865 Aoc Kissamikos : Karaiskakis 0-0 1-0 66
1872 Apollon Larissa Fc : Volos Nps 0-1 1-1 4
1873 Ergotelis : Pao Aittitos Spata Fc 2-0 3-1 23
1874 Panachaiki 2005 : Platanias 0-0 1-0 81
GRECIA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3485 Pas Giannina : Olympiakos Piraeus 1-2 1-2 8
3488 Apollon Smyrnis : Levadiakos 0-0 0-0 -
3489 Paok : Panionios 2-0 3-0 11
GRECIA U20
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3001 Apollon Smirnis U19 : Levadiakos U19 0-2 1-4 31
3002 Ofi U19 : Panaitolikos U19 1-0 2-1 45
3003 Paok U19 : Panionios U19 0-1 3-1 44
3004 Pas Giannina U19 : Olympiacos U19 1-4 2-5 22
3005 Aek Athens U19 : Asteras Tripolis U19 1-0 2-1 25
GUATEMALA LIGA NACIONAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2514 Deportivo Siquinala : Deportivo Iztapa 0-1 3-1 32
HONG KONG PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4167 R F : Eastern Sports Club 0-0 1-1 51
4168 Tai Po Fc : Yuen Long Fc 2-0 2-2 32
4169 Hong Kong Pegasus Fc : Dreams Fc 1-0 1-1 36
INDIA I LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2590 Minerva Punjab : Gokulam Kerala 0-0 1-1 82
2591 Shillong Lajong : Real Kashmir 0-0 0-1 75
2592 Churchill Brothers : Neroca Fc 0-1 2-1 24
INTERNATIONAL FEMININ
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1970 Franta : Usa 1-0 3-1 9
ITALIA CAMPIONATO PRIMAVERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1013 Milan U19 : Fiorentina U19 1-1 1-2 18
1015 Roma U19 : Udinese U19 1-0 2-0 11
1016 Napoli U19 : Juventus U19 0-0 1-1 61
1017 Chievo U19 : Sampdoria U19 0-0 1-1 84
1268 Salernitana U19 : Spezia U19 0-3 0-4 18
1289 Us Lecce : Crotone U19 0-1 2-1 41
1290 Ascoli U19 : Perugia U19 2-0 3-0 17
1291 Cittadella U19 : Carpi U19 2-2 2-3 16
1292 Lazio U19 : Us Foggia 3-0 5-0 9
1293 Spal U19 : Bologna U19 1-2 2-3 7
1294 Verona U19 : Padova Youth 0-0 2-0 86
ITALIA SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3676 Roma : Torino 2-0 3-2 15
3681 Udinese : Parma 0-1 1-2 11
3682 Inter : Sassuolo 0-0 0-0 -
ITALIA SERIE A AMMONITO 19 01 19
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5160 Castigator : - B.Cristante (Roma) -
5168 Castigator : - L.De Silvestri (Torino) -
5169 Castigator : - T.Rincon (Torino) -
5171 Castigator : - A.Belotti (Torino) -
5409 Castigator : - N.Opoku (Udinese) -
5413 Castigator : - M.D Alessandro (Udinese) -
6008 Castigator : - M.Brozovic (Inter) -
6060 Castigator : - S.Sensi (Sassuolo) -
6260 Castigator : - Rogerio (Sassuolo) -
ITALIA SERIE A ASSIST 19 01 2019
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6648 Castigator : - L.Pellegrini (Roma) -
ITALIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2894 Carpi : Foggia 0-1 0-2 10
2899 Crotone : Cittadella 0-0 0-0 -
2913 Lecce : Benevento 0-0 1-1 62
2916 Perugia : Brescia 0-1 0-2 5
ITALIA SERIE C GRUP A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4886 Ac Gozzano : Cuneo 3-0 4-0 23
4906 Pisa : Robur Siena 1-1 2-2 43
ITALIA SERIE C GRUP B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4865 Sud Tirol : Ravenna 0-0 1-1 79
4866 Fermana : Salo 1-0 1-0 41
4867 Gubbio : Vis Pesaro 0-0 1-0 55
4870 Imolese Calcio : As Giana Erminio 4-0 5-0 13
4871 Monza : Virtus Vecomp Verona 0-0 1-0 84
4872 Pordenone Calcio : Albinoleffe 0-0 1-0 47
4873 Triestina : Rimini 1-0 2-0 13
4874 Vicenza : Renate 1-0 1-1 10
4882 Sambenedettese : Teramo 0-0 2-1 69
4884 Ternana : Fano 0-0 0-1 90
LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1737 Mlila : Ol. Medea 0-0 0-0 -
1740 Usm Bel Abbes : Js Kabylie 0-1 0-2 44
LIGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1750 Rc Kouba : Aso Chlef 2-1 3-1 30
1751 Rc Relizane : Jsm Skikda 1-0 1-0 18
3158 Wa Tlemcen : Mc Saida 2-0 3-0 31
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1465 Nizhny Novgorod : Rotor Volgograd 1-1 1-1 14
1466 Grasshoppers : Hajduk Split 0-0 1-0 81
1467 Rapid Vienna : Floridsdorfer Ac 1-0 1-0 35
1468 Slavia Prague : Usti Nad Labem 1-0 8-0 4
1471 Bochum : Dinamo Kiev 0-1 0-3 29
1975 Millionarios : America De Cali 1-0 2-1 27
3228 Aachen : Wormatia Worms 1-1 2-2 21
3229 Energie Cottbus : Magdeburg 0-0 1-0 81
3230 Offenbacher Kickers : Siegen 0-1 0-2 45
3232 Preussen Munster : Fortuna Koln 1-0 1-1 35
3249 Saarbrucken : Sandhausen 0-0 0-0 -
3250 Stuttgart Kickers : Tsg Balingen 2-1 3-2 10
3251 Vasalunds If : Aik Stockholm 0-0 0-1 83
3252 Wattenscheid : Tsv Steinbach 1921 0-1 0-3 19
3256 F91 Dudelange : Eintracht Trier 1-0 2-0 9
3258 Gotenborg : Stabaek 0-0 2-0 63
MEXIC LIGA DE ASCENSO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3043 Atlante : Zacatepec 2-2 3-2 3
3044 Venados : San Luis 0-0 1-1 68
3045 Tampico Madero Fc : Club Celaya 1-1 1-3 9
MEXIC PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1557 Puebla : Santos Laguna 1-1 1-1 20
2096 Morelia : Veracruz 0-0 2-0 59
2098 Queretaro : Monterrey 1-0 1-2 29
MEXIC U20
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3102 America Mexic : Pachuca 0-0 2-0 57
NORTHERN IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1559 Crusaders : Linfield 0-1 0-1 5
1576 Dungannon : Cliftonville 1-0 3-1 31
1621 Glenavon : Ballymena 0-2 0-2 12
1622 Glentoran : Newry City Afc 0-1 2-1 38
1623 Warrenpoint : Institute 3-0 4-0 4
OLANDA 3RD DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1779 Excelsior Maassluis : Katwijk 2-0 3-0 26
1780 Gvvv : Kozakken Boys 0-1 0-1 35
1781 Hardenberg : Barendrecht v-v v-v v
1784 Scheveningen : Lienden 1-0 4-0 26
1796 Ijsselmeervogels : Spakenburg 1-1 1-1 22
1797 Vvsb : Rijnsburgse Boys 1-0 2-3 7
OLANDA EREDIVISIE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1131 Az Alkmaar : Utrecht 2-0 3-0 37
1132 Den Haag : Vvv Venlo 1-1 2-4 13
1133 Fc Zwolle : Feyenoord 1-1 3-1 30
1134 Groningen : Heracles 1-0 3-0 12
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2297 Famalicao : Sporting Farense 0-0 0-0 -
2298 Braga B : Pacos Ferreira 3-1 3-1 7
2299 Cova Piedade : Vitoria Guimaraes B 0-0 1-0 71
2300 Porto B : Estoril 0-0 2-0 69
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8982 Belenenses : Tondela 1-2 2-2 2
8983 Sporting Lisbon : Moreirense 2-1 2-1 3
8984 Santa Clara : Maritimo 0-1 0-1 23
PORTUGALIA U19
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1552 Rio Ave U19 : Freamunde U19 1-0 4-0 43
4498 Boavista U19 : Cd Aves 1-1 1-2 3
4499 Cd Feirense U19 : Gil Vicente U19 0-0 0-1 56
4501 Estoril U19 : Cd Tondela 2-2 2-2 13
4502 Leixoes U19 : Porto U19 1-1 1-2 12
4503 Uniao De Leiria U19 : Cd Cova Da Piedade 1-1 1-1 9
4504 Vitoria Guimaraes U19 : Beira Mar U19 0-0 1-0 57
4507 Maritimo : Futebol Clube Alverca 1-0 1-0 19
PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1899 St Josephs Fc : College Europa Fc 0-0 0-1 52
2855 Kenya Commercial Bank : Vihiga United 1-1 1-1 7
2877 Mathare United Fc : Kakamega Homeboyz 2-1 3-2 8
2990 Sofapaka Fc : Sony Sugar Fc 0-0 0-0 -
4192 Mosta : Senglea Athletic 0-1 0-3 4
4193 Tarxien Rainbows : St Andrews 1-0 2-1 23
PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3166 Cd Pasaquina : Sonsonate Fc 0-0 2-1 80
3167 Jocoro Fc : Cd Audaz 0-1 1-2 38
REPUBLICA CEHA WINTER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3165 Mlada Boleslav : Slovan Bratislava 0-2 1-2 20
SCOTIA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8152 Aberdeen : Stenhousemuir 1-0 1-1 21
8153 Dundee : Queen Of The South 1-1 1-1 28
8154 East Fife : Morton 1-1 2-1 8
8155 Hibernian : Elgin 3-0 4-0 21
8156 Inverness Caledonian Thistle : East Kilbride 3-0 4-0 6
8157 Kilmarnock : Forfar 1-0 2-0 19
8158 Montrose : Dundee United 0-2 0-4 8
8159 Motherwell : Ross County 0-0 1-2 52
8160 Partick Thistle : Stranraer 1-0 4-1 17
8161 Raith : Dunfermline 0-0 3-0 69
8162 St Johnstone : Hamilton 2-0 2-0 1
8163 St Mirren : Alloa 0-2 3-2 26
8166 Auchinleck Talbot : Ayr United 0-0 1-0 78
8167 Celtic : Airdrie United 1-0 3-0 37
SCOTIA DIVIZIA 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7850 Edinburgh City : Annan Athletic 1-0 1-2 40
7851 Peterhead : Berwick 0-0 2-0 72
7852 Stirling Albion : Queen S Park 1-1 1-1 9
SPANIA AMATORI TERCERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4511 Conil Cf : Xerez 0-0 0-0 -
4520 Union Viera Cf : Cd Union Sur Yaiza 0-0 0-2 56
4521 Ud Las Palmas C : Ca Tacoronte 0-2 0-2 3
4532 Cf Panaderia Pulido : Ud Las Zocas 1-1 4-1 8
4533 Ud Ibarra : Ud Tamaraceite 1-2 3-4 10
4546 Atletico Union Guimar : Cd Marino 0-1 2-2 17
4597 Yague Cf : Club Deportivo Alberite 1-1 1-2 25
4626 Cd Tarancon : Atletico Tomelloso 0-1 3-2 25
4678 Union Ceares : Cd Praviano 0-1 1-1 32
4679 Club Siero : Cd Colunga 1-1 1-3 2
4704 Velarde Cf : Cultural Guarnizo 0-0 0-1 74
4796 Fc Asco : Ue Castelldefels 1-1 3-1 28
4797 Llagostera : Hospitalet 0-0 0-1 90
4944 Juventud Torremolinos Cf : Atarfe Industrial 1-0 2-0 24
4963 Fc J. Espanol De San Vicente : Atzeneta Ue 0-0 1-0 58
4998 Cd Acero : Vilamarxant Cf 0-0 0-1 47
4999 Atletico Saguntino : Paterna Cf 1-0 1-0 34
5000 Cd Roda : Crevillente Deportivo 0-0 1-1 82
SPANIA LA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8455 Real Madrid : Sevilla 0-0 2-0 78
8456 Huesca : Atletico Madrid 0-1 0-3 31
8469 Celta Vigo : Valencia 1-0 1-2 40
SPANIA LIGA ADELANTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5618 Almeria : Cadiz 0-0 0-0 -
5619 Cf Rayo Majadahonda : Real Zaragoza 1-0 2-2 42
5620 Numancia : Cordoba 3-0 3-2 16
5621 Malaga : Lugo 0-1 2-1 8
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3264 Real Union De Irun : Amorebieta 0-1 1-1 24
3269 Sporting Gijon B : Sd Gernika Club 0-1 2-2 68
3270 Scd Durango : Real Sociedad B 0-1 1-3 45
3271 Athletic Bilbao B : Gimnastica Torrelavega 1-0 1-0 26
3272 Izarra : Arenas Club De Getxo 1-0 1-0 19
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3475 Valencia B : Cd Teruel 0-1 1-1 42
3476 Hercules : Villarreal B 2-1 2-1 2
STANLEYPLUS5
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1480 Germania : Iceland(R) 0-0 1-0 -
1481 Danemarca : Hungary(R) 0-0 1-0 -
1482 Cs Phoenix Galati : Bc Steaua Bucuresti(B) 0-0 0-1 -
1483 Watford : Burnley 0-0 0-0 -
1484 Bayer Leverkusen : Borussia Monchengladbach 0-1 0-1 -
1485 Blackburn : Ipswich 0-0 2-0 -
1486 Numancia : Cordoba 0-0 2-0 -
1487 Lens : Nancy 0-1 2-1 -
1492 Az Alkmaar : Utrecht 2-0 3-0 -
1790 B.Coric : F.Krajinovic(T) 0-0 1-0 -
1791 D.Goffin : D.Medvedev(T) 0-0 0-1 -
1792 P.Herbert : M.Raonic(T) 0-0 0-1 -
1793 L.Pouille : A.Popyrin(T) 0-0 1-0 -
1794 J.Sousa : K.Nishikori(T) 0-0 0-1 -
1795 T.Bacsinszky : G.Muguruza(T) 0-0 0-1 -
1799 N.Osaka : S.Hsieh(T) 0-0 1-0 -
1800 D.Yastremska : S.Williams(T) 0-0 0-1 -
1801 S.Zhang : E.Svitolina(T) 0-0 0-1 -
3041 D.Goffin : D.Medvedev(T) 0-0 0-1 -
3042 Los Angeles Clippers : Golden State Warriors(B) 0-0 0-1 -
4965 Liverpool : Crystal Palace 0-1 4-3 -
4969 Manchester United : Brighton 2-0 2-1 -
4970 Eintracht Frankfurt : Freiburg 3-0 3-1 -
4971 Roma : Torino 2-0 3-2 -
4972 Inter : Sassuolo 0-0 0-0 -
4973 Real Madrid : Sevilla 0-0 2-0 -
4974 Huesca : Atletico Madrid 0-1 0-3 -
4975 Fc Zwolle : Feyenoord 1-1 3-1 -
4976 Standard Liege : Kortrijk 0-1 2-1 -
4977 Derby : Reading 2-0 2-1 -
4978 Pas Giannina : Olympiakos Piraeus 1-2 1-2 -
4979 Paok : Panionios 2-0 3-0 -
4980 Sporting Lisbon : Moreirense 2-1 2-1 -
4981 Malaga : Lugo 0-1 2-1 -
4982 Galatasaray : Ankaragucu 3-0 6-0 -
7756 Eintracht Frankfurt : Freiburg 3-0 3-1 -
7759 Bayer Leverkusen : Borussia Monchengladbach 0-1 0-1 -
7760 Liverpool : Crystal Palace 0-1 4-3 -
7761 Manchester United : Brighton 2-0 2-1 -
7763 Fc Zwolle : Feyenoord 1-1 3-1 -
7764 Inter : Sassuolo 0-0 0-0 -
7765 Germania : Iceland(R) 0-0 1-0 -
7766 Germania : Iceland(R) v-v v-v -
7767 Germania : Iceland(R) v-v v-v -
TARA GALILOR LEAGUE CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1503 Uwic Cardiff : Cambrian Clydach 1-0 2-0 40
TURCIA FIRST LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1517 Gaziantep Bb : Denizlispor 0-1 0-1 39
1518 Afjet Afyonspor : Istanbulspor 0-1 1-1 17
1519 Osmanlispor Fk : Boluspor 2-1 3-1 4
TURCIA LIGI AMATORI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1525 Osmanlispor Fk U21 : Boluspor U21 3-1 5-1 21
1532 Galatasaray U21 : Mke Ankaragucu U21 3-1 5-1 7
1928 Eyupspor : Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0-0 0-0 -
1929 Bugsasspor : Tarsus Idman Yurdu 0-0 0-0 -
1931 Fethiyespor : Sanliurfaspor 1-2 1-2 8
1932 Menemen Belediyespor : Karagumruk 0-0 0-0 -
TURCIA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5545 Antalyaspor : Kayserispor 0-0 0-0 -
5563 Buyuksehir Belediye Erzurumspor : Konyaspor 0-1 1-2 45
5564 Galatasaray : Ankaragucu 3-0 6-0 1
5566 Malatya Belediyspor : Goztepe 2-2 3-2 1
   TENIS
ATP AUSTRALIAN OPEN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1852 B.Coric : F.Krajinovic 2-6 3-1
ATP AUSTRALIAN OPEN DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
2085 M.Daniell W.Koolhof : R.Klaasen M.venus 6-7 0-2
ATP AUSTRALIAN OPEN MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1680 F.Fognini : P.Carreno Busta 2-6 1-3
1681 J.Sousa : K.Nishikori 6-7 0-3
1682 P.Herbert : M.Raonic 4-6 0-3
1990 D.Goffin : D.Medvedev 2-6 0-3
1991 L.Pouille : A.Popyrin 7-6 3-2
2953 A.Zverev : A.Bolt 6-3 3-0
2958 N.Djokovic : D.Shapovalov 6-3 3-1
ATP AUSTRALIAN OPEN MASCULIN DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1317 J.Murray B.Soares : L.Bambridge J.O Mara 3-6 2-1
1323 T.Fritz C.Norrie : J.Sock J.withrow 7-6 1-2
ATP AUSTRALIAN OPEN MEN DOUBLE
Cod Partida Primul set Rezultat final
1985 P.Cuevas F.Verdasco : R.Ram J.salisbury 3-6 0-2
1986 S.Johnson D.Kudla : R.Albot M.jaziri 6-1 1-2
AUSTRALIAN OPEN MELBOURNE DUBLU MIXT
Cod Partida Primul set Rezultat final
1666 Cabal J S A.Spears : I.Dodig L.chan 7-5 2-0
1667 D.Collins M.Venus : Chan H C Rojer J J 4-6 0-2
1668 E.Makarova A.Sitak : A.Klepac E.roger Vasselin 3-6 0-2
1670 J.Moore A.Whittington : B.Mclachlan M.Ninomiya 6-2 2-1
1672 J.Peers S.Zhang : T.Babos M.fucsovics 3-6 1-2
1675 M.Middelkoop D.Schuurs : M.Adamczak M.reid 6-4 2-0
1678 S.Stosur L.Paes : K.Peschke W.koolhof 6-4 2-0
1679 Z.Yang R.Bopanna : R.Farah Groenefeld A L 6-3 1-2
CHALLENGER KOBLENZ GERMANIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1441 E.Karlovskiy T.Khabibulin : Z.Kolar A.pavlasek 5-7 0-2
1442 J.Melzer F.Polasek : F.Neis P.raja 6-4 2-0
CHALLENGER KOBLENZ GERMANIA MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1463 P.Kotov : R.Ortega Olmedo 5-7 1-2
8558 T.Griekspoor : G.Mager 3-6 1-2
ITF FEMININ SUA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1523 A.Bondar : G.Min 6-1 2-0
1524 F.Abanda : R.Zarazua 6-3 2-1
ITF FEMININ TUNISIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1520 I.Soylu Y.Zhang : C.Hoste Ferrer J.Terziyska 6-3 2-0
ITF MASCILIN TURCIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1508 I.Sabanov M.Sabanov : S.Agabigun N.frunza 6-1 2-0
ITF MASCILUN TUNISIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1504 J.Sinner Z.Zhang : G.Borsos P.nagy 1-6 1-2
ITF MASCULIN FRANTA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1498 L.Mitjana : N.Lootsma 6-1 2-0
1499 A.Dubrivnyy : M.Martineau 7-5 2-0
ITF MASCULIN SPANIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1501 I.Gakhov : M.Eriksson 6-3 2-0
1502 J.Vanneste : F.Cerundolo 4-6 1-2
ITF MASCULIN SPANIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1500 A.Bodmer J.Sude : S.Ehrat V.tashi 4-6 2-1
ITF MEN ITF TUNISIA F2 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
1505 S.Mansouri : A.Virgili 6-4 2-0
1506 R.Balzerani : M.Pauwels 6-1 2-0
ITF MEN ITF USA F3 MEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
5527 G.Lama A.Tabilo : J.Bradley S.Kirchheimer 4-6 0-2
ITF MEN ITF USA F3 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
5528 P.Sakamoto : N.Mejia 4-6 2-1
ITF WOMEN ITF FRANTA 03A WOMEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
5536 Q.Gleason L.Stefani : V.Babic R.van Der Hoek 7-5 2-0
ITF WOMEN ITF FRANTA 03A WOMEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
5533 Q.Gleason : A.Sanchez 6-4 1-2
5534 A.Lim : U.Radwanska 1-6 0-2
ITF WOMEN ITF TUNISIA 02A WOMEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
1521 A.Komardina : M.Bjorklund 6-3 2-0
1522 F.Ganz : L.Bronzetti 6-4 2-0
ITF WOMEN ITF TURCIA 01A WOMEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
8560 F.Jones : I.Oz 2-6 1-2
8562 N.Sato : Z.Kulambayeva 5-7 0-2
WTA AUSTRALIAN OPEN MELBOURNE AUSTRALIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1803 S.Halep : V.Williams 6-2 2-0
WTA AUSTRALIAN OPEN FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1683 C.Giorgi : Ka Pliskova 4-6 1-2
1684 E.Mertens : M.Keys 3-6 0-2
1685 N.Osaka : S.Hsieh 5-7 2-1
1686 Q.Wang : A.Sevastova 3-6 0-2
1687 S.Zhang : E.Svitolina 6-4 1-2
2967 D.Yastremska : S.Williams 2-6 0-2
2968 T.Bacsinszky : G.Muguruza 6-7 0-2
WTA AUSTRALIAN OPEN FEMININ DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1988 Begu I C M.Buzarnescu : A.Cornet P.martic 6-2 1-2
1989 X.Han D.Jurak : Babos T. Mladenovic K. 6-2 1-2
WTA AUSTRALIAN OPEN MELBOURNE DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1688 A.Bai Z.Hives : N.Hibino D.Krawczyk 2-6 0-2
1689 A.Sasnovich T.Townsend : E.Hozumi A.rosolska 6-2 2-0
1693 B.Strycova M.Vondrousova : Z.Diyas Y.putintseva 6-2 2-0
1695 M.Gasparyan D.Gavrilova : R.Atawo K.srebotnik 2-6 0-2
1698 V.Azarenka A.Barty : J.Brady A.riske v-v v-v
   BASCHET
ANGLIA BBL
Cod Partida Rezultat final
7924 Surrey Scorchers : Cheshire Phoenix 83-89
7925 Leicester Riders : Plymouth Raiders 88-82
ARGENTINA LNB
Cod Partida Rezultat final
1748 Ciclista Olimpico De La Banda : Ferro Carril Oeste 75-83
1749 La Union Formosa : Obras Sanitarias 82-89
5069 Cd Libertad Sunchales : Estudiantes De Concordia 88-69
AUSTRALIA NBL
Cod Partida Rezultat final
6063 Sydney Kings : Adelaide 36ers 99-119
6064 Brisbane Bullets : Cairns Taipans 99-68
AUSTRALIA WNBL
Cod Partida Rezultat final
4771 Bendigo Spirit : Canberra Capitals 76-76
4772 Dandenong Rangers : Melbourne Boomers 78-89
4773 Townsville Fire : Sydney Uni Flames 90-82
4791 Perth Lynx : Adelaide Lightning 72-72
AUSTRIA ABL
Cod Partida Rezultat final
4513 Vienna D.C. Timberwolves : Bsc Furstenfeld 86-71
4514 Kapfenberg Bulls : Bk Dukes Klosterneuburg 80-63
BELGIA BLB
Cod Partida Rezultat final
4547 Balgacom Spirou Charleroi : Antwerp 60-72
4548 Leuven Bears : Aalstar 69-84
4549 Telindus Oostende : Kangoeroes Basket Mechelen 80-82
BRAZILIA NBB
Cod Partida Rezultat final
2347 Botafogo : Franca Sp 69-71
2348 Joinville Aabj : Minas Tenis Clube 80-89
CHINA CBA
Cod Partida Rezultat final
1528 Jiangsu Monkey Kings : Shandong Golden Stars 97-112
1529 Liaoning Flying Leopards : Sichuan Blue Whales 126-86
CIPRU DIVISION A
Cod Partida Rezultat final
2349 Aek Larnaca : Intercollege Engomis 84-64
2350 Proteas Eka Ael : Enosis Neon Paralimni 80-61
COREEA DE SUD WKBL FEMININ
Cod Partida Rezultat final
4957 Shinhan S Birds W : Samsung Blueminx W 67-69
CROATIA A1 LIGA
Cod Partida Rezultat final
8283 Kk Gorica : Gkk Sibenik 86-87
8284 Zabok : Alkar Sinj 97-77
DANEMARCA BASKETLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
5115 Copenhagen Wolfpack : Stevnsgade Supermen 97-79
ELVETIA SB LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
7003 Bbc Lausanne : Lions De Geneve 61-91
7004 Benetton Fribourg : Vevey Riviera Basket 115-64
7005 Swiss Central Basket : Basket Club Boncourt 82-85
FILIPINE PBA PHILIPPINE CUP
Cod Partida Rezultat final
7010 Meralco Bolts : Blackwater Elite 99-94
7011 Tnt Katropa : Phoenix Petroleum 79-79
FINLANDA KORISLIIGA
Cod Partida Rezultat final
7006 Korihait Uusikaupunki : Kauhajoen Karhu 55-97
7009 Lapuan Korikobrat : Pyrinto Tampere 75-69
FRANTA PRO A
Cod Partida Rezultat final
1761 Le Mans : Dijon 81-57
1766 Asvel Lyon Villeurbanne : Cholet 68-76
1767 Le Portel : As Monaco 83-82
1768 Nanterre : Chalon Sur Saone 81-78
1769 Provence Basket : Gravelines Dunkerque 62-88
1771 Strasbourg : Bourg 76-71
FRANTA PRO B
Cod Partida Rezultat final
5303 Ada Blois Basket 41 : Hermine Nantes Basket v-v
5304 Orleans Loiret : Rouen 66-86
5305 Sluc Nancy : Poitiers 76-73
5306 Ujap Quimper 29 : Aix Maurienne Savoie Basket 65-57
GERMANIA BBL
Cod Partida Rezultat final
1886 Giessen 46ers : Phantoms Braunschweig 99-97
1887 Rasta Vechta : Enbw Ludwigsburg 112-92
1888 Crailsheim Merlins : S.Oliver Baskets Wurzburg 69-87
GERMANIA PRO A
Cod Partida Rezultat final
1535 Baunach Young Pikes : Bv Chemnitz 99 73-76
1536 Rostock Seawolves : Schalke 04 70-70
1537 Vfl Kirchheim Knights : Nuremberg Falcons Bc 68-62
1540 Tbb Trier : Artland Dragons 91-78
GRECIA A1
Cod Partida Rezultat final
1854 Ago Rethymnon : Paok 78-88
1855 Asp Promitheas : Kolossos 101-95
1856 Gs Kimis : Panionios 92-82
1858 Aris : Gs Lavriou 84-70
INTERNATIONAL ESTONIAN LATVIAN LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
5116 Ventspils : Ttu Kk 88-67
5117 Bk Jurmala : Valga Korvpallikool 66-85
5148 Tallinna Kalev Tlu : Latvijas Universitate 84-88
ISRAEL SUPER LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
4988 Ironi Ness Ziona : Ironi Naharia 103-93
4989 Hapoel Jerusalem : Hapoel Galil Gilboa 94-81
ITALIA A2
Cod Partida Rezultat final
1541 Treviso : Pallacanestro Piacentina 96-71
ITALIA SERIE A
Cod Partida Rezultat final
5932 Cantu : Avellino 83-73
JAPONIA B2.LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1542 Kagawa Five Arrows : Ehime Orange Vikings 74-83
LIGA ABA
Cod Partida Rezultat final
1952 Zadar : Partizan Beograd 82-82
1953 Crvena Zvezda Beograd : Fmp 79-62
1958 Mega Bemax : Mornar 82-80
LITUANIA LKL
Cod Partida Rezultat final
4983 Pieno Zvaigzdes : Bc Alytaus Dzukija 90-90
4984 Neptunas Klaipeda : Prienai 85-68
4985 Lietuvos Rytas Vilnius : Bc Lietkabelis 75-96
MEXIC LNBP
Cod Partida Rezultat final
4953 Capitanes : Panteras De Aguascalientes 87-88
4954 Fuerza Regia : Mineros De Zacatecas 85-83
4955 Libertadores De Queretaro : Angeles De Puebla Bc 104-89
4956 Soles De Mexicali : Abejas De Leon 84-78
OLANDA DBL
Cod Partida Rezultat final
1543 Apollo Amsterdam : Basketball Academie Limburg 80-60
1544 Shoeters Den Bosch : Den Helder Suns 97-81
POLONIA PLK
Cod Partida Rezultat final
6087 Wroclawek : Asseco Prokom Gdynia 66-83
6088 Legia Warszawa : Wikana Start Lublin 83-78
6091 Mks Dabrowa Gornicza : Gtk Gliwice 79-86
PORTUGALIA LPB
Cod Partida Rezultat final
1546 Benfica : Vitoria Sport Clube 83-81
1547 Esgueira Oli : Cab Madeira 66-77
1548 Galitos Barreiro : Ovarense 74-87
1549 Illiabum : Imortal Bc 86-76
1550 Fc Porto : Sc Lusitania 90-85
1551 Ud Oliveirense : Terceira Bc 77-51
REPUBLICA CEHA NBL
Cod Partida Rezultat final
4992 Qanto Svitavy : Sokol Hradec Kralove 102-77
4993 Nh Ostrava : Bk Pardubice 100-92
4994 Usk Prague : Bk Opava 85-80
4995 Bk Decin : Bc Kolin 94-74
4996 Bk Olomoucko : Usti Nad Labem 101-79
4997 Basket Brno : Cez Nymburk 70-91
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
1493 Cs Rapid Bucuresti : Csm Sighetu Marmatiei 81-77
1494 Abc Athletic Constanta : Cs Dinamo Bucuresti 69-85
1495 Scm Universitatea Craiova : Csm Oradea 78-80
1496 Cso Voluntari : Csm Medias 105-97
1497 Cs Phoenix Galati : Bc Steaua Bucuresti 63-87
SLOVENIA 1. A SKL
Cod Partida Rezultat final
5149 Helios : Kk Primorska 84-77
5150 Kd Ilirija : Kd Hopsi Polzela 73-104
5153 Zlatorog Lasko : Kk Rogaska 93-78
SPANIA LEB ORO
Cod Partida Rezultat final
1530 Club Ourense Baloncesto Sad : Cb Granada 80-83
1531 Cb Prat : Tau Castello 72-82
SPANIA LIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
4801 Avenida : Cadi La Seu 71-48
4958 Gipuzkoa Idk : Snatts Femeni Sant Adria 74-54
4959 Gernika Kesb : Al Qazeres Extremadura 79-71
4960 Univ. De Ferrol : Cd Zamarat 62-61
SUA NBA
Cod Partida Rezultat final
1005 Charlotte Hornets : Phoenix Suns 135-115
1018 Philadelphia 76ers : Oklahoma City Thunder 115-117
1263 Boston Celtics : Memphis Grizzlies 122-116
1264 Detroit Pistons : Miami Heat 98-93
1265 Orlando Magic : Brooklyn Nets 115-117
1266 Minnesota Timberwolves : San Antonio Spurs 113-116
1267 Utah Jazz : Cleveland Cavaliers 115-99
1269 Los Angeles Clippers : Golden State Warriors 94-112
1270 Portland Trail Blazers : New Orleans Pelicans 128-112
SUEDIA LIGAN
Cod Partida Rezultat final
8286 Wetterbygden Stars : Sodertelje 68-77
UCRAINA FBU SUPERLEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1553 Bc Mykolaiv : Bc Dnipro 73-80
1554 Bc Zaporizhya : Bc Avantazh Politehnik 84-81
USA NCAA
Cod Partida Rezultat final
1850 Buffalo Bulls : Eastern Michigan Eagles 77-65
1885 Iona Gaels : Marist Red Foxes 90-77
1954 Rutgers Scarlet Knights : Northwestern Wildcats 57-65
1955 Saint Louis Billikens : St. Joseph S Hawks 68-57
1956 Toledo Rockets : Ohio Bobcats 75-52
1957 Villanova Wildcats : Xavier Musketeers 85-75
2613 Central Florida Knights : Tulsa Golden Hurricane 64-62
2656 Georgia Bulldogs : Florida Gators 52-62
2657 Miami Florida Hurricanes : North Carolina Tar Heels 76-85
2658 Northeastern Huskies : North Carolina Wilmington Seahawks 88-71
2661 Wisconsin Badgers : Michigan Wolverines 64-54
2664 Davidson Wildcats : Richmond Spiders 75-62
2670 Fairfield Stags : Canisius Golden Griffins 68-73
2677 Mississippi Rebels : Arkansas Razorbacks 84-67
2796 Virginia Military Keydets : Western C. Catamounts 91-83
2854 Wisconsin Green Bay Phoenix : Illinois Chicago Flames 90-85
2860 Youngstown State : Nku Norse 74-82
2861 Cornell Big Red : Columbia Lions 60-59
2864 C. Carolina Chanticleers : Appalachian State 89-72
2865 Connecticut Huskies : Tulane Green Wave 87-71
2866 Detroit Titans : Oakland Grizzlies 73-79
2876 Drexel Dragons : James Madison Dukes 73-68
2895 Evansville Purple Aces : Illinois State Redbirds 70-78
2969 Indiana State Sycamores : Chicago Ramblers 67-75
2970 Notre Dame Fighting Irish : North Carolina State Wolfpack 73-77
2971 Purdue Boilermakers : Indiana Hoosiers 70-55
2972 Quinnipiac Bobcats : Niagara Purple Eagles 72-75
2973 Syracuse Orange : Pittsburgh Panthers 74-63
2989 Tennessee Volunteers : Alabama Crimson Tide 71-68
2994 West Virginia Mountaineers : Kansas Jayhawks 65-64
2995 Western Kentucky Hilltoppers : Florida Owls 72-66
2996 Wichita State Shockers : Cincinnati Bearcats 55-66
2997 Bowling Green Falcons : Western Michigan Broncos 79-48
2998 Kent State G. Flashes : Northern Illinois Huskies 78-68
2999 La Salle Explorers : Rhode Island Rams 67-78
3000 North Dakota State Bison : North Dakota Sioux 67-65
3006 Samford Bulldogs : Mercer Bears 87-93
3007 Southern Utah Thunderbirds : Sacramento State Hornets 76-71
3008 Texas Arlington Mavericks : Arkansas Little Rock Trojans 82-73
3009 Troy University Trojans : Georgia State Panthers 77-75
3010 Ulm Warhawks : Louisiana Lafayette R. C. 99-95
3011 Brown Bears : Yale 67-70
3012 Miami Ohio : Akron Zips 68-61
3013 Texas A M Aggies : Missouri Tigers 43-66
3014 Auburn Tigers : Kentucky Wildcats 80-82
3015 East Tennessee State Bucs : North Carolina Greensboro 68-75
3016 Georgia Tech Yellow Jackets : Louisville Cardinals 51-79
3017 Hofstra Pride : College Of Charleston 86-72
3018 Kansas State Wildcats : Tcu Horned Frogs 65-55
3019 Loyola Marymount Lions : Pepperdine Waves 74-70
3020 Memphis Tigers : Southern M. Mustangs 83-61
3022 Washington St Cougars : Stanford Cardinal 66-78
3023 Nc Charlotte 49ers : Louisiana Tech Bulldogs 55-40
3024 Northern Arizona Lumberjacks : Portland State Vikings 82-75
3025 Old Dominion Monarchs : Southern Mississippi 78-60
3026 Usc Trojans : Ucla Bruins 80-67
3027 Valparaiso Crusaders : Northern Iowa Panthers 75-66
3028 Virginia Tech Hokies : Wake Forest Demon Deacons 87-71
3029 William And Mary Tribe : Elon Phoenix 71-76
3030 South Alabama Jaguars : Georgia Southern Eagles 76-76
3031 Eastern Illinois Panthers : Austin Peay State 85-83
3032 Butler Bulldogs : St John S Red Storm 80-71
3033 Central Michigan Chippewas : Ball State Cardinals 72-83
3034 Chattanooga Mocs : Citadel Bulldogs 73-71
3035 St Bonaventure : Dayton Flyers 69-69
3036 Temple Owls : Pennsylvania Quakers 70-77
3049 Texas State Bobcats : Arkansas State R. Wolves 77-64
3050 Washington Huskies : California Golden Bears 71-52
3051 Eastern Washington Eagles : Montana State Bobcats 85-81
3052 Boise State Broncos : Fresno St Bulldogs 53-63
3053 Baylor Bears : Texas Tech Red Raiders 73-62
3054 Belmont Bruins : Tennessee State Tigers 92-74
3055 Cal State Northridge : California Irvine Anteaters 68-74
3056 Duke Blue Devils : Virginia Cavaliers 72-70
3057 Iowa State Cyclones : Oklahoma State Cowboys 72-59
3058 Louisiana State Tigers : South Carolina Gamecocks 89-67
3059 Middle Tennessee Raiders : Utep Miners 75-72
3060 New Mexic Lobos : Wyoming Cowboys 83-53
3061 North Texas Mean Green : Rice Owls 76-75
3062 Vcu Rams : Massachusetts Minutemen 68-50
3063 Morehead State Eagles : Tennessee Martin Skyhawks 85-77
VTB UNITED LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1775 Avtodor Saratov : Lokomotiv Kuban 95-102
1776 Uniks Kazan : Kalev 76-74
1777 Vef Riga : Nizhnyi Novogrod 65-67
   HOCHEI
ANGLIA ELITE LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3424 Guildford Flames : Fife Flyers 1-1 3-3
3425 Cardiff Devils : Belfast Giants 1-1 4-2
3426 Coventry Blaze : Manchester Storm 0-2 2-6
3436 Glasgow Clan : Nottingham Panthers 0-1 4-1
3496 Milton Keynes Lightning : Sheffield Steelers 0-0 1-4
AUSTRIA EHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
6565 Dornbirn : Orli Znojmo 1-1 4-3
BELARUS EXTRALIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4609 Belarus U20 : Hk Lida 0-0 1-2
4610 Hc Dinamo Molodechno : Neman Grodno 1-1 2-1
CANADA OHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3791 Ottawa 67s : Hamilton Bulldogs 1-2 5-3
4574 Kingston Frontenacs : Oshawa Generals 0-0 1-6
4589 Mississauga Steelheads : Flint Firebirds 2-2 8-5
4592 Ottawa 67s : Peterborough Petes 0-0 4-0
4593 Sarnia Sting : Erie Otters 1-0 3-2
4594 Sudbury Wolves : London Knights 1-2 3-5
4595 Guelph Storm : Owen Sound Attack 1-1 5-2
4596 Kitchener Rangers : Windsor Spitfires 2-1 7-4
CANADA WHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3730 Edmonton Oil Kings : Calgary Hitmen 1-0 3-2
4598 Saskatoon Blades : Regina Pats 2-0 6-2
4599 Swift Current Broncos : Medicine Hat Tigers 0-0 1-3
4600 Brandon Wheat Kings : Kootenay Ice 1-0 4-4
4601 Kamloops Blazers : Prince Albert Raiders 1-2 1-4
4602 Spokane Chiefs : Vancouver Giants 3-1 4-6
4603 Tri City Americans : Seattle Thunderbirds 0-0 2-2
4604 Victoria Royals : Moose Jaw Warriors 0-0 0-4
4605 Everett Silvertips : Kelowna Rockets 0-0 0-2
ELVETIA NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1295 Bern : Lugano 0-0 3-0
1296 Biel : Davos 2-1 4-2
1297 Gotteron : Zug 0-1 0-3
1298 Rapperswil : Ambri 3-0 4-2
1299 Zsc Lions : Scl Tigers 2-1 4-1
FINLANDA LIIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8287 Lukko : Ilves 2-0 5-2
8288 Tps : Jukurit 0-0 4-1
8289 Kalpa : Hpk 0-1 5-5
8304 Karpat : Assat 1-0 4-3
8307 Kookoo : Sport 2-0 4-0
8310 Tappara : Jyp 0-3 2-4
FINLANDA MESTIS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1881 Hermes : Heki 1-3 3-4
1882 Kettera : Iisalmen Peli Karhut 1-3 3-7
1883 Keupa Ht : Koovee 0-0 4-1
1884 Leki : Jokipojat 0-0 3-2
1896 Roki : Tuto 1-0 1-5
FRANTA LIGUE MAGNUS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2356 Scorpions De Mulhouse : Nice Aigles 2-0 4-3
INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1825 Wsv Sterzing Vipiteno Broncos : Feldkirch 0-0 2-2
1826 Ec Die Adler Kitzbuhel : Hk Olimpija 1-3 2-7
1848 Ritten Sport : Lustenau 3-1 7-3
1851 Cortina : Val Pusteria 0-0 1-1
4775 Jesenice : Red Bull Hockey Juniors 0-0 5-6
4776 Asiago : Ehc Bregenzerwald 3-0 6-1
INTERNATIONAL ERSTE LIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4765 Schiller Vasas Hc : Gyergyoi Hk 0-0 4-3
INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP DIVISION II GROUP A
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4628 Estonia U20 : Romania U20 2-1 9-1
INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP DIVISION II GROUP B
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4764 Mexic U20 : Croatia U20 0-1 0-3
NORVEGIA ELITESERIEN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4611 Stavanger : Ringerike 1-1 5-2
4613 Sparta Sarpsborg : Frisk Asker 1-2 2-3
REPUBLICA CEHA 1ST LIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2249 Slavia Prague : Ceske Budejovice 1-0 3-2
2250 Benatky Nad Jizerou : Kadan 1-0 4-2
2259 Hc Frydek Mistek : Slovan Ustecti Lvi 0-0 4-0
2260 Hc Rt Torax Poruba : Hc Havirov Panthers 0-0 1-1
2261 Stadion Litomerice : Horacky Fk Trebic 0-0 4-2
2262 Dukla Jihlava : Hk Jestrabi Prostejov 1-2 2-3
2291 Vhk Vsetin : Kladno 2-1 6-1
RUSIA MHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2397 Amurskie Tigry U20 : Spartak Moscow U20 0-0 2-0
2398 Taifun U20 : Krylia Sovetov U20 0-2 3-3
2399 Tolpar U20 : S. Barsy Astana U20 1-2 5-2
2400 Mhk Dynamo U20 : Loko Yaroslavl U20 1-1 2-4
2401 Mytishchinskie Atlanty U20 : Dinamo St Petersburg U20 0-2 0-3
2402 Ska Varyagi U20 : Vityaz U20 0-1 1-2
2403 Riga U20 : Kapitan Stupino U20 0-0 5-3
RUSIA VHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2388 Krs Org : Hk Ryazan 0-2 2-6
2389 Tsen Tou Jilin City : Buran Voronezh 0-0 1-3
2390 Kazzinc Torpedo : Rubin Tyumen 0-0 2-2
2391 Saryarka : Yugra 2-0 6-0
2392 Toros Neftekamsk : Ermak Angarsk 0-1 2-1
2393 Izhstal Izhevsk : M Novokuznetsk 1-2 3-4
2394 Khimik Voskresensk : Ska Neva 0-3 4-5
2395 Neftjanik Almetjevsk : Sokol Krasnoyarsk 2-0 3-2
2396 Zvezda Moscow : Hk Dinamo St Petersburg 0-0 3-1
SUA AHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1636 Utica Comets : Belleville Senators 2-2 2-5
1637 Laval Rocket : Cleveland Monsters 1-2 4-4
1638 Manitoba Moose : San Antonio Rampage 1-0 4-1
1639 Wilkes Barre Scranton Penguins : Hershey Bears 0-2 3-5
1664 Binghamton Devils : Syracuse Crunch v-v v-v
1694 Charlotte Checkers : Toronto Marlies 0-2 3-3
4633 Syracuse Crunch : Belleville Senators 2-0 5-3
4634 Utica Comets : Binghamton Devils 2-2 5-3
4641 Providence Bruins : Springfield Thunderbirds 0-0 1-1
4642 Wilkes Barre Scranton Penguins : Rochester Americans 2-1 4-5
4643 Hartford Wolf Pack : Lehigh Valley Phantoms 2-2 5-5
4644 Laval Rocket : Cleveland Monsters 1-0 1-0
4668 Iowa Wild : Ontario Reign 0-2 5-6
4669 Rockford Icehogs : Grand Rapids Griffins 1-0 1-3
4670 Colorado Eagles : Tucson Roadrunners 4-0 7-3
4676 Bakersfield Condors : Stockton Heat 2-1 4-4
4677 San Jose Barracuda : Texas Stars 2-0 2-1
SUA NHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1640 Columbus Blue Jackets : Montreal Canadiens 0-1 1-4
1656 Florida Panthers : Toronto Maple Leafs 2-1 3-1
1657 Carolina Hurricanes : Ottawa Senators 0-1 1-4
1663 Washington Capitals : New York Islanders 0-0 0-2
1699 Arizona Coyotes : Pittsburgh Penguins 1-0 2-2
1700 Calgary Flames : Detroit Red Wings 0-1 6-4
1701 Vancouver Canucks : Buffalo Sabres 2-1 4-3
1702 New Jersey Devils : Anaheim Ducks 1-2 2-3
1711 Colorado Avalanche : Los Angeles Kings 1-0 7-1
SUEDIA ALLSVENSKAN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2408 Karlskrona Hk : Vastervik 2-1 5-2
2438 Leksand : Modo 0-0 1-2
2459 Bjorkloven : Oskarshamn 1-0 3-3
SUEDIA ELITSERIEN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2470 Hv 71 : Skelleftea 1-1 1-3
2473 Lulea : Farjestads 2-1 4-4
2501 Orebro : Mora 0-0 1-1
2506 Rogle : Linkopings 0-0 1-3
2507 Timra : Malmo 0-1 3-3
2508 Djurgardens If : Brynas 1-0 3-0
2509 Vaxjo : Frolunda 0-1 3-3
   HANDBAL
CAMPIONATUL MONDIAL
Cod Partida Rezultat final
1741 Serbia : Bahrain 32-27
1742 Tunisia : Suedia 23-35
1743 Austria : Argentina 22-24
1744 Danemarca : Ungaria 25-22
2586 Franta : Spania 33-30
2587 Germania : Islanda 24-19
2593 Korea : Japonia 27-25
2594 Rusia : Fyr Macedonia 30-28
2595 Chile : Qatar 27-37
2596 Arabia Saudita : Angola 34-29
CUPA EHF FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2678 Team Esbjerg : Bbm Bietigheim 28-27
2679 Krasnodar : Viborg Hk 27-31
2680 Nykobing F. : Akaba Berbera 31-26
2681 Cs Magura Cisnadiei : Storhamar 18-26
2682 Siofok Kc Galerius F. : Ik Savehof 34-21
DANEMARCA 1. DIVISION
Cod Partida Rezultat final
7620 Skive : Ajax Kobenhavn 37-30
7621 Hoj Elitehandbold : Hc Odense Herrer 25-26
7622 Otterup : Stoholm 22-27
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
2561 Skanderborg : Aarhus United 21-19
FINLANDA SM LIIGA
Cod Partida Rezultat final
5156 Aifk : Bk 46 32-35
5157 Grifk : Drumso Dicken 18-28
5158 Hik : Sif 26-34
FRANTA DIVIZIA 1 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2584 Brest Bretagne Handball : Paris 92 27-26
GERMANIA BUNDESLIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2181 Buxtehuder Sv : Bad Wildungen 35-19
2182 Blomberg Lippe : Bayer Leverkusen 19-19
2184 Hsg Bensheim Auerbach : Tv Nellingen 32-26
2189 Neckarsulmer Su : Frisch Auf Goppingen 26-33
GRECIA HANDBALL PREMIER
Cod Partida Rezultat final
7623 Aeropos Edessas : Gs Drama 86 34-25
7624 Aris Nikaias : Xanthi 27-26
7625 Pas Foivos Sykeon : Diomidis Argous 22-22
INTERNATIONAL MOL LIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
7629 Hk Zlin : Hk Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou 37-28
7648 Slovan Dusla Sala : Iuventa Michalovce 25-27
POLONIA SUPERLIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
7671 Uks Pcm Koscierzyna : Piotrcovia 31-32
7672 Start Elblag : Kpr Gminy Kobierzyce 28-25
PORTUGALIA 1A DIVISAO
Cod Partida Rezultat final
2176 Abc : Belenenses 26-26
2177 Boa Hora Fc : Maia Ismai 27-28
2178 Ccr Fermentoes : Madeira Sad 21-29
2179 Aa Avanca : Benfica 22-38
2180 Sp C Horta : Aguas Santas Milaneza 14-33
RUSIA SUPER LEAGUE WOMEN
Cod Partida Rezultat final
7674 Ufa Alisa : Sc Luch 26-30
SUEDIA ALLSVENSKAN
Cod Partida Rezultat final
2614 Rimbo Hk : Torslanda Hk 40-34
2615 Rp Linkoping : Kungalvs Hk 19-23
2616 Tyreso If : Skanela If 29-39
2797 If Hallby : Ov Helsingborg 27-24
SUEDIA ELITSERIEN FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2856 Kungalvs Hk : H65 Hoor 13-21
2857 Heid : Vasterasirsta Hf 26-28
2858 Skuru : Onnereds Hk 33-24