Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Constanta
B-dul Tomis, nr. 117
Bacau
Str. Nicolae Balcescu, nr. 3
Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Luni, 25.03.2019
Denmark - 2nd Division, Pulje 2
Ended BK Avarta
2 : 1
Skovshoved IF
Germany - 3. Liga
Ended 1 FC Kaiserslautern
1 : 3
VfL 1899 Osnabruck
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
Ended FSV Frankfurt 1899
0 : 2
FC 08 Homburg-Saar
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Kuopion Palloseura
2 : 1
Seinajoen JK
Ended AIK
2 : 2
IF Brommapojkarna
Ended Molde FK
4 : 1
Ostersunds FK
Ended Vasteraas SK
1 : 1
Syrianska FC Sodertalje
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Macedonia
0 : 1
Latvia
Russia - Football National League
Ended FC Khimki
3 : 0
FC Zenit-2 ST Petersburg
Turkey Amateur - 2. Lig, Beyaz Grup
Ended Inegolspor
5 : 1
Manisaspor
Ended Kastamonuspor
2 : 0
AS Sariyer
Ended Bodrum Belediyesi Bodrumspor
1 : 1
Hacettepe SK
Ended Samsunspor
2 : 0
Nigde Anadolu FK
Turkey Amateur - 2. Lig, Kirmizi Grup
Ended BAK Spor Klubu
0 : 7
Menemen Belediye Spor
Ended Pendikspor
2 : 0
Fatih Karagumruk SK
Ended Zonguldak Komurspor
1 : 0
Fethiyespor
Ended Kirklarelispor
1 : 1
Tuzlaspor
Ended Bandirmaspor
3 : 3
Konya Anadolu Selcukspor
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 1
Ended Sile Yildizspor
1 : 2
Nazilli Belediyespor
Ended Erbaaspor
1 : 1
Artvin Hopaspor
Ended Ergene Velimese Spor
2 : 1
Kozan Belediyespor
Ended Gebzespor
1 : 2
Tire 1922 Spor
Ended Silivrispor
2 : 0
Nevsehir Belediye Spor
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 2
Ended Kizilcabolukspor
1 : 1
Kasimpasa Erokspor
Ended Bergama Belediyespor
0 : 5
Van Buyuksehir Belediyespor
Ended Yeni Altindag Belediyespor
1 : 0
Kirsehir Belediye Spor
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 3
Ended Kocaelispor
2 : 0
Cizrespor
Ended Serik Belediyespor
2 : 2
Karacabey Birlik Spor A.s
Ended Turgutluspor
1 : 1
Golcukspor
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
Ended VfB Germania Halberstadt
0 : 0
1. FC Lokomotive Leipzig
Ended Berliner AK 07
2 : 1
VSG Altglienicke
Ended FSV Union Furstenwalde
0 : 2
ZFC Meuselwitz
Ended FC Rot-Weiss Erfurt
1 : 0
FSV Wacker 90 Nordhausen
Denmark - 1st Division
Ended FC Fredericia
2 : 1
Nykoebing FC
Ended FC Roskilde
2 : 1
Thisted FC
Ended Viborg FF
1 : 1
FC Helsingoer
Ended HB Koege
1 : 2
Hvidovre IF
Denmark - 2nd Division, Pulje 1
Ended Ringkobing IF
1 : 0
Tarup-Paarup IF
Germany - 3. Liga
Ended VfL Sportfreunde Lotte 1929
0 : 1
Eintracht Braunschweig
Germany Amateur - Bundesliga, Women
Ended VfL Wolfsburg
8 : 0
Borussia Monchengladbach
Ended 1. Ffc Turbine Potsdam 71
5 : 0
Werder Bremen
Ended MSV 02 Duisburg
1 : 0
Bayer 04 Leverkusen
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended VfL Oldenburg
3 : 0
SSV Jeddeloh II
Ended Holstein Kiel II
2 : 2
VfB Oldenburg
Ended Eintracht Norderstedt
0 : 0
SV Drochtersen/Assel
Greece - Football League
Ended AE Karaiskakis
1 : 0
Iraklis 1908 FC
Ended Doxa Dramas
2 : 0
Apollon Larissa FC
Ended Apollon Pontou
0 : 0
Panachaiki 1891 FC
International - Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
Ended Zimbabwe
2 : 0
Congo Republic
Ended Congo DR
1 : 0
Liberia
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Akropolis IF
0 : 0
Dalkurd FF
Norway - Toppserien, Women
Ended Trondheims-Orn
0 : 0
Arna-Bjornar
International Clubs - Club Friendly Games
Ended FC Levadia Tallinn
3 : 2
FS Metta/Lu
Italy - Serie C, Girone B
Ended Fermana FC
0 : 0
SSD Vis Pesaro 1898
Ended AS Gubbio 1910
0 : 0
AC Renate
Ended FC Sudtirol
2 : 2
LR Vicenza Virtus
Italy - Serie C, Girone C
Ended Paganese Calcio 1926
2 : 2
Casertana FC
Ended Rende Calcio 1968
3 : 3
Cavese 1919
Ended US Catanzaro 1929
3 : 0
Sicula Leonzio
Ended AS Viterbese Castrense
2 : 2
US Vibonese Calcio
Ended Urbs Reggina 1914
3 : 0
Calcio Catania
Netherlands - Eerste Divisie
Ended GO Ahead Eagles
1 : 2
FC Twente Enschede
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended TSV St. Johann
1 : 3
SK Bischofshofen
Germany Amateur - Bundesliga, Women
Ended 1. Ffc Frankfurt
0 : 3
FC Bayern Munich
International - Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
Ended Central African Republic
0 : 0
Republic of Guinea
International - European Championship, Qualification Group E
Ended Wales
1 : 0
Slovakia
International - European Championship, Qualification Group I
Ended Kazakhstan
0 : 4
Russia
Poland - I Liga
Ended Warta Poznan
1 : 1
GKS Tychy
Belgium - First Division B, Relegation Round
Ended FC Tubize
1 : 1
KSV Roeselare
Chile - Copa Chile
Ended Osorno
1 : 3
Deportes Puerto Montt
International - Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Ended Benin
2 : 1
Togo
International - Africa Cup of Nations, Qualification, Group L
Ended Cape Verde Islands
0 : 0
Lesotho
Ended Tanzania
3 : 0
Uganda
Spain - LaLiga 2
Ended Gimnastic De Tarragona
0 : 1
CF Malaga
Italy - Serie C, Girone B
Ended Imolese Calcio
1 : 3
SS Monza 1912
Ended Ravenna FC 1913
0 : 1
US Albinoleffe
Ended AS Giana Erminio
1 : 2
SS Teramo Calcio
Ended Ternana Calcio
1 : 1
Pordenone Calcio
Ended Virtus Vecomp Verona
3 : 0
Rimini FC 1912
Ended US Triestina Calcio 1918
4 : 0
SS Sambenedettese Calcio
Ended AJ Fano 1906
0 : 1
AC Feralpisalo
Italy - Serie C, Girone C
Ended Potenza Calcio
1 : 0
AS Bisceglie
Ended SS Monopoli 1966
1 : 1
Virtus Francavilla Calcio
Netherlands - Eerste Divisie
Ended Roda JC Kerkrade
2 : 2
MVV Maastricht
Norway - Toppserien, Women
Ended Valerenga
1 : 0
Stabaek
Peru - Primera Division, Apertura
Ended CD Usmp
1 : 0
Carlos Mannucci
Costa Rica - Primera Division, Clausura
Ended CS Cartagines
2 : 0
Deportivo Saprissa
International - Africa Cup of Nations, Qualification, Group E
Ended Libya
1 : 2
South Africa
International - European Championship, Qualification Group E
Ended Hungary
2 : 1
Croatia
International - European Championship, Qualification Group G
Ended Israel
4 : 2
Austria
International - European Championship, Qualification Group I
Ended San Marino
0 : 2
Scotland
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Viking FK
4 : 0
FK Haugesund
International Youth - U21 EURO, Qualification, Group 1
Ended Republic of Ireland
3 : 0
Luxembourg
Spain - LaLiga 2
Ended Cadiz CF
1 : 1
Cordoba CF
USA - USL, Championship
Ended New York Red Bulls II
1 : 1
Nashville SC
Costa Rica - Primera Division, Clausura
Ended AD Municipal Grecia
1 : 1
AD Carmelita
Guatemala - Liga Nacional, Clausura
Ended Deportivo Malacateco
1 : 1
Deportivo Sanarate
Argentina - Primera B Nacional
Ended Deportivo Moron
1 : 1
Nueva Chicago
Brazil - Carioca, Serie A, Taca Rio
Ended Volta Redonda FC RJ
2 : 4
Boavista SC RJ
Ended CR Flamengo RJ
3 : 2
Fluminense FC RJ
Ended AA Portuguesa RJ
2 : 1
Resende FC RJ
Ended Madureira EC RJ
0 : 0
AD Cabofriense RJ
Ended Americano FC RJ
2 : 2
Botafogo FR RJ
Brazil - Gaucho, Playoffs
Ended EC Juventude RS
0 : 6
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brazil - Mineiro, Modulo I, Playoffs
Ended Atletico Mineiro MG
3 : 1
Tupynambas MG
Brazil - Paulista, Serie A1, Playoffs
Ended SAO Paulo FC SP
2 : 1
Ituano FC SP
Brazil - Pernambucano, Serie A1, Playoffs
Ended SC Recife PE
4 : 0
Petrolina PE
Colombia - Primera B, Apertura
Ended CD Tulua
2 : 1
CS Deportivo Pereira
Ended Tigres FC
1 : 1
Atletico FC
Spain - LaLiga 2
Ended Granada CF
1 : 1
Union Deportiva Las Palmas
Uruguay - Primera Division, Apertura
Ended Defensor Sporting
1 : 1
Montevideo Wanderers
Ended CA Juventud De Las Piedras
1 : 0
Cerro Largo FC
Ended Club Nacional De Football
3 : 0
Plaza Colonia
Ended CA Progreso
1 : 1
Boston River
Ended CA River Plate
2 : 1
CA Cerro
International - European Championship, Qualification Group C
Ended Northern Ireland
2 : 1
Belarus
Ended Netherlands
2 : 3
Germany
International - European Championship, Qualification Group G
Ended Slovenia
1 : 1
Macedonia
Ended Poland
2 : 0
Latvia
International - European Championship, Qualification Group I
Ended Cyprus
0 : 2
Belgium
Spain - LaLiga 2
Ended Sporting Gijon
1 : 0
Real Oviedo
Argentina - Primera B Nacional
Ended Independiente Rivadavia De Mendoza
0 : 1
Ferro Carril Oeste
Ended Gimnasia Y Esgrima Jujuy
0 : 1
Club Almagro
Colombia - Primera B, Apertura
Ended Valledupar FC
0 : 1
Deportes Quindio
Ended Orsomarso SC
1 : 2
Barranquilla FC
International Youth - U21 Friendly Games
Ended France
0 : 1
Denmark
USA - Major League Soccer
Ended New England Revolution
0 : 2
FC Cincinnati
Argentina - Copa Argentina
Ended Newells Old Boys
1 : 2
Villa Mitre De Bahia Blanca
Chile - Copa Chile
Ended Pilmahue
0 : 2
CD Deportes Valdivia
Ended San Marcos Arica
3 : 1
CD Cobreloa Calama
Ended Lautaro De Bui­n
0 : 3
CD Melipilla
Ended General Velasquez
1 : 4
Deportes Magallanes
Ended Deportes Concepcion
1 : 4
Santiago Wanderers
Colombia - Primera B, Apertura
Ended CD Real San Andres
2 : 2
Fortaleza FC
Brazil - Copa do Nordeste
Ended EC Bahia BA
3 : 0
Salgueiro PE
Colombia - Primera A, Apertura
Ended Independiente Medellin
4 : 1
Envigado FC
Peru - Primera Division, Apertura
Ended Deportivo Municipal
3 : 1
Sport Boys Association
USA - USL, Championship
Ended Sacramento Republic FC
4 : 1
OKC Energy FC
Costa Rica - Primera Division, Clausura
Ended Limon FC
1 : 1
Guadalupe FC
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Libertad Asuncion
2 : 2
SOL De America
Costa Rica - Primera Division, Clausura
Ended Municipal Perez Zeledon
3 : 1
Universidad De Costa Rica
Argentina - Primera B Nacional
Ended Agropecuario Argentino
0 : 0
Villa Dalmine
Brazil - Copa do Nordeste
Ended CSA AL
2 : 0
CS Sergipe SE
Ended Botafogo FC PB
1 : 0
Sampaio Correa FC MA
Brazil - Gaucho, Playoffs
Ended Clube Esportivo Aimore RS
1 : 1
Caxias FC RS
Brazil - Paulista, Serie A1, Playoffs
Ended Ferroviaria SP
1 : 1
SC Corinthians SP
Brazil - Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
Ended CA Bragantino SP
0 : 1
AA Ponte Preta SP
Colombia - Primera A, Apertura
Ended Club Deportivo Junior FC
3 : 0
CD Atletico Huila
USA - USL, Championship
Ended Bethlehem Steel FC
0 : 1
Memphis 901 FC
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group B
Ended Argentina
2 : 1
Colombia
Colombia - Primera A, Apertura
Ended America De Cali
1 : 0
Jaguares FC
Peru - Primera Division, Apertura
Ended Universidad Cesar Vallejo
3 : 0
Union Comercio
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Club Olimpia
0 : 0
Nacional Asuncion
Argentina - Primera B Nacional
Ended Mitre Santiago Del Estero
3 : 4
Olimpo Bahia Blanca
Costa Rica - Primera Division, Clausura
Ended CS Herediano
2 : 0
LD Alajuelense
Argentina - Primera B Nacional
Ended CA Defensores De Belgrano
1 : 2
CA Platense
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group B
Ended Brazil
1 : 1
Uruguay
Colombia - Primera A, Apertura
Ended Independiente Santa Fe
0 : 2
CD Once Caldas
International - International Friendly Games
Ended China
0 : 1
Uzbekistan
International Clubs - Club Friendly Games
Ended FC Lokomotiv Moscow
2 : 2
FC Ufa
International Youth - U20 Friendly Games
Ended USA
2 : 1
Japan
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Scotland
1 : 2
Sweden
International - International Friendly Games
Ended Thailand
0 : 4
Uruguay
International Clubs - Club Friendly Games
78' IFK Norrkoping
0 : 3
Rosenborg BK
International Youth - U21 Friendly Games
36' Finland
0 : 1
Bulgaria
International Youth - Viareggio Cup, Knockout Stage
33' Genoa Cfc
1 : 2
Parma Calcio 1913 Srl
Algeria - Ligue 1
Postponed CR Belouizdad
? : ?
CS Constantine
International - International Friendly Games
16:00 Azerbaijan
? : ?
Lithuania
International Youth - U21 Friendly Games
16:00 Czech Republic
? : ?
Mexico U20
Algeria - Ligue 1
Postponed USM Bel Abbes
? : ?
NA Hussein Dey
International Youth - U21 Friendly Games
17:00 Russia
? : ?
Norway
International Youth - Viareggio Cup, Knockout Stage
17:30 Club Brugge
? : ?
Bologna FC
International Youth - U20 Friendly Games
18:00 Czech Republic
? : ?
Netherlands
International - European Championship, Qualification Group H
19:00 Turkey
? : ?
Moldova
International Youth - U20 Friendly Games
19:00 France
? : ?
Korea Republic
International Youth - U21 Friendly Games
19:00 Romania
? : ?
Denmark U20
19:30 Italy
? : ?
Croatia
19:45 Spain
? : ?
Austria
Germany - 3. Liga
20:00 FSV Zwickau
? : ?
Energie Cottbus
Netherlands - Eerste Divisie
Abandoned Almere City FC
0 : 0
TOP Oss
21:00 Jong Ajax Amsterdam
? : ?
Jong FC Utrecht
21:00 Jong AZ Alkmaar
? : ?
Jong Psv Eindhoven
Germany Amateur - Regionalliga North
21:15 VfB Luebeck
? : ?
TSV Havelse
International - European Championship, Qualification Group A
21:45 Kosovo
? : ?
Bulgaria
21:45 Montenegro
? : ?
England
International - European Championship, Qualification Group B
21:45 Portugal
? : ?
Serbia
21:45 Luxembourg
? : ?
Ukraine
International - European Championship, Qualification Group H
21:45 Andorra
? : ?
Albania
21:45 France
? : ?
Iceland
Italy - Serie C, Girone C
21:45 SS Juve Stabia
? : ?
FC Rieti
Brazil - Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
22:00 Mirassol FC SP
? : ?
Guarani FC SP
Spain - LaLiga 2
22:00 RCD Mallorca
? : ?
Real Zaragoza
Colombia - Primera B, Apertura
22:15 Real Cartagena FC
? : ?
Boyaca Chico FC
Peru - Primera Division, Apertura
22:30 UTC De Cajamarca
? : ?
Sport Huancayo
Argentina - Copa Argentina
23:10 CA Talleres De Cordoba
? : ?
CD Laferrere
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group A
2019-03-26 Bolivia
? : ?
Venezuela
Colombia - Primera A, Apertura
2019-03-26 Boyaca Patriotas FC
? : ?
CD La Equidad
Brazil - Mineiro, Modulo I, Playoffs
2019-03-26 America FC MG
? : ?
Caldense MG
Chile - Primera Division
2019-03-26 Universidad De Concepcion
? : ?
CD Antofagasta
Paraguay - Primera Division, Apertura
2019-03-26 Deportivo Capiata
? : ?
Deportivo Santani
Argentina - Primera B Nacional
2019-03-26 Quilmes Atletico Club
? : ?
CA Brown De Adrogue
Colombia - Primera A, Apertura
2019-03-26 Rionegro Aguilas
? : ?
CA Bucaramanga
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group A
2019-03-26 Ecuador
? : ?
Chile
International - International Friendly Games
2019-03-26 Japan
? : ?
Bolivia
Iran - Pro League
2019-03-26 Foolad Mobarakeh Sepahan SC
? : ?
ZOB Ahan Isfahan FC
International Clubs - Club Friendly Games
2019-03-26 FC Dynamo Bryansk
? : ?
Saturn Ramenskoye
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
2019-03-26 Croatia
? : ?
Norway
2019-03-26 Hungary
? : ?
Germany
International Youth - Viareggio Cup, Women, Knockout stage
2019-03-26 Juventus FC Women
? : ?
Sassuolo Calcio
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307