Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Constanta
B-dul Tomis, nr. 117
Bacau
Str. Nicolae Balcescu, nr. 3
Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Sambata, 23.02.2019
Denmark - Damehandboldligaen
Ended Aarhus United
23 : 26
Team Esbjerg
Austria - HLA, Main Round
Ended Bregenz Handball
26 : 25
HC Hard
Sweden - Elitserien
Ended Lugi HF
32 : 25
Onnereds HK
Ended IFK Skovde HK
30 : 22
IFK Ystad HK
Sweden - Elitserien, Women
Ended Kristianstad HK
25 : 27
Lugi HF
Ended Skara HF
30 : 22
Boden Handball IF
Germany - 2. Bundesliga
Ended Tusem Essen
32 : 25
TUS N-Lubbecke
Ended VfL Eintracht Hagen
27 : 36
HSG Nordhorn-Lingen
Ended HSV Hamburg
34 : 26
HC Rhein Vikings
Germany - Bundesliga, Women
Ended BVB Dortmund Handball
27 : 27
TSV Bayer 04 Leverkusen
International - Champions League, Women, Main Round, Group 1
Ended Copenhagen Haandbold
31 : 20
Buducnost
International - Champions League, Women, Main Round, Group 2
Ended CSM Bucuresti
25 : 27
Gyori Audi Eto KC
International - Champions League, Women, Main Round, Group 1
Ended Rostov-Don
18 : 26
Metz Handball
Denmark - Damehandboldligaen
2nd half HK Skanderborg
18 : 20
Viborg HK
2nd half EH Aalborg
17 : 21
Ajax Copenhagen
International - EHF Cup, Group D
2nd half KS Azoty Pulawy
29 : 28
Fraikin BM Granollers
Sweden - Elitserien, Women
2nd half Skuru IK
33 : 22
Kungalvs HK
Denmark - Damehandboldligaen
Halftime TTH Holstebro
14 : 15
Randers HK
International - EHF Cup, Group A
1st half Balatonfuredi Kse
17 : 16
Saint Raphael Var HB
Germany - Bundesliga, Women
1st half Buxtehuder SV
3 : 6
VfL Oldenburg
Sweden - Elitserien
1st half HIF Karlskrona
2 : 2
Eskilstuna Guif
Denmark - Handboldligaen
1st half Mors-Thy Handbold
3 : 3
Aarhus Handbold
Sweden - Elitserien, Women
1st half Vasterasirsta HF
2 : 1
H65 Hoor
Germany - Bundesliga, Women
17:30 HSG Blomberg-Lippe
? : ?
TV Nellingen
International - Champions League, Group B
18:30 HBC Nantes
? : ?
Mol-Pick Szeged
Austria - HLA 2, Relegation Round
19:00 ATV Trofaiach
? : ?
WAT Atzgersdorf
Austria - HLA, Relegation Round
19:00 Handball Tirol
? : ?
Union Leoben
Germany - Bundesliga, Women
19:00 Neckarsulmer SU
? : ?
HSG Bad Wildungen Vipers
19:00 Union Halle-Neustadt
? : ?
Tpsg Frisch Auf Göppingen
International - Champions League, Playoffs
19:00 Orlen Wisla Plock
? : ?
Bjerringbro-Silkeborg
Austria - HLA 2, Championship round
19:15 HC Bruck
? : ?
UHC Hollabrunn
International - Champions League, Women, Main Round, Group 2
19:15 Vipers Kristiansand
? : ?
RK Krim Mercator
International - EHF Cup, Group C
19:45 TTH Holstebro
? : ?
FC Porto
Austria - HLA 2, Championship round
20:00 Union Korneuburg
? : ?
HBA Fivers Wat Margareten II
Austria - HLA 2, Relegation Round
20:00 Voslauer HC
? : ?
Sportunion ST Polten
Austria - HLA, Main Round
20:00 UHK Krems
? : ?
HSG Graz
Austria - HLA, Relegation Round
20:00 SC Ferlach
? : ?
Fivers Wat Margareten
Germany - 2. Bundesliga
20:00 VfL Lubeck Schwartau
? : ?
DJK Rimpar Wolfe
20:00 HBW Balingen/Weilstetten
? : ?
HC Elbflorenz 2006
20:00 TV Emsdetten
? : ?
TV Huttenberg
Germany - Bundesliga, Women
20:00 SG Bbm Bietigheim
? : ?
TUS Metzingen
International - Champions League, Group A
20:00 IFK Kristianstad
? : ?
HC Vardar-Skopje
International - Champions League, Playoffs
20:00 Sporting CP
? : ?
Dinamo Bucuresti
Germany - 2. Bundesliga
20:15 ASV Hamm-Westfalen
? : ?
TUS Ferndorf
20:30 HSC 2000 Coburg
? : ?
EHV Aue
20:30 Wilhelmshavener HV
? : ?
TSV Bayer Dormagen
20:30 TV Grosswallstadt
? : ?
Dessau Rosslauer HV 06
International - Champions League, Women, Main Round, Group 2
20:30 FTC
? : ?
Thuringer HC
International - EHF Cup, Group A
20:30 CB Ciudad De Logrono
? : ?
Fuchse Berlin
International - EHF Cup, Group B
20:30 RK Nexe
? : ?
RK Eurofarm Rabotnik
2019-02-24 Grundfos Tatabanya KC
? : ?
TSV Hannover Burgdorf
Germany - Bundesliga
2019-02-24 SG Bbm Bietigheim
? : ?
DIE Eulen Ludwigshafen
International - Champions League, Women, Main Round, Group 1
2019-02-24 Brest Bretagne Handball
? : ?
HC Odense
International - EHF Cup, Group D
2019-02-24 THW Kiel
? : ?
GOG Handbold
Sweden - Elitserien, Women
2019-02-24 BK Heid
? : ?
Skovde HF
Germany - Bundesliga
2019-02-24 Frisch Auf Goeppingen
? : ?
MT Melsungen
2019-02-24 TBV Lemgo Lippe
? : ?
SC Dhfk Leipzig
2019-02-24 SC Magdeburg
? : ?
TVB 1898 Stuttgart
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307